

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Čet Lip 01, 2017 8:27 pm Naslov poruke: sovereign of the seas |
|
|
et napokon se uspio i ja regati pred par dana.
trenutno su mi u škveru 2 modela ali na dve lokacije. preko trafike radim SOVEREIGN OF THE SEAS i trenutno sam u fazi izrade unutarnjih ograda. bit ce mnogo slika kad skuzim kako se ovdje postavljaju.a kod kuće radim svetog ivana krstitelja.on je puno u zaostatku za sovereignom.previse obaveza na poslu pa se stigne maketariti mozda max 2 ure po danu ali nije tako svaki dan.e sad kad bi mi ko upar rijeci objasnio postavu slika:) _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Pet Lip 02, 2017 10:52 am Naslov poruke: |
|
|
niko za objasniti postavku slika? a preko objasnjenja tu na forumu mi neide nikako.. tj nema tih nekih opcija koje se spominju _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Pet Lip 02, 2017 10:56 am Naslov poruke: |
|
|
ajd da vidimo... al ispričavam se ako je slika preteška za forum tj kilobajtno prevelika.to jos usavrsavam... lako je brodariti ali komp je druga stvar _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Pet Lip 02, 2017 11:00 am Naslov poruke: |
|
|
 _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Ned Lip 04, 2017 4:04 am Naslov poruke: |
|
|
et jos koja slikica
bit ce toga jos kad stignem poslkati _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Sri Lip 14, 2017 6:36 am Naslov poruke: |
|
|
i ovih se dana radilo iako je bilo jako vruće.kemijalo se okolo krme.farbalo ornamente u crno pa mrvicu u zlatno. sastavljena je i veeeelika krmena lampa. a sinoc je počet i desni bok krmenih balkona
 _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PergerCRO
 | | Član od: 13 Sij 2015 | | Poruke: 672 | | Mjesto: Zagreb |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Ned Lip 25, 2017 6:09 am Naslov poruke: |
|
|
napokon da je neko nesto napisao a da to nisam ja hihihihi _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hrast
 | | Član od: 03 Lip 2013 | | Poruke: 75 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Čet Lip 29, 2017 2:29 pm Naslov poruke: |
|
|
lijepo,
čiji je ovo kit ? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Čet Lip 29, 2017 9:13 pm Naslov poruke: |
|
|
hvala hrast.... kit je preko trafike od deagostinija _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hrast
 | | Član od: 03 Lip 2013 | | Poruke: 75 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pet Lip 30, 2017 11:09 am Naslov poruke: |
|
|
| kako i čime si "zaprljao" ovu svjetiljku ? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Pet Lip 30, 2017 8:07 pm Naslov poruke: |
|
|
hrast dobro vecer...svjetiljka je zaprljana sa crnom mat bojom enamel... znaci u crno sam ju prvo cijelu obojio al prije turpijom skinuo bavu jer je lijev bio malo loš .a poslije kad se crna osusila sam ju usrao sa nekom zlatnom( neznam koja je točno)al ono tehnikom suhog kista _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Ned Jul 30, 2017 6:52 pm Naslov poruke: |
|
|
poslovi idu napred odličnim tokom ali nema slika posto nemislim da plačam postavljanje....ako ko ima kakvu besplatnu platformu nek podjeli bar ime...pozdrav do sljedeceg javljanja _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hrast
 | | Član od: 03 Lip 2013 | | Poruke: 75 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pon Jul 31, 2017 10:11 am Naslov poruke: |
|
|
| postimage.org |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zeljko_y
| | Član od: 30 Svi 2017 | | Poruke: 47 | | Mjesto: veprinac-rijeka |
|
Upisano: Sri Stu 01, 2017 6:55 pm Naslov poruke: |
|
|
eto kad smo skuzili kako staviljati slike evo da pokazem kako radovi pomalo idu prema napred
komentari i kritike naravno dobrodosli. _________________ maketar bez makete je isto ko pas bez buha |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|