Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

sovereign of the seas
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Drveni brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Čet Lip 01, 2017 8:27 pm    Naslov poruke: sovereign of the seas Citiraj ovaj komentar

et napokon se uspio i ja regati pred par dana.
trenutno su mi u škveru 2 modela ali na dve lokacije. preko trafike radim SOVEREIGN OF THE SEAS i trenutno sam u fazi izrade unutarnjih ograda. bit ce mnogo slika kad skuzim kako se ovdje postavljaju.a kod kuće radim svetog ivana krstitelja.on je puno u zaostatku za sovereignom.previse obaveza na poslu pa se stigne maketariti mozda max 2 ure po danu ali nije tako svaki dan.e sad kad bi mi ko upar rijeci objasnio postavu slika:)
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Pet Lip 02, 2017 10:52 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

niko za objasniti postavku slika? a preko objasnjenja tu na forumu mi neide nikako.. tj nema tih nekih opcija koje se spominju
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Pet Lip 02, 2017 10:56 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar


ajd da vidimo... al ispričavam se ako je slika preteška za forum tj kilobajtno prevelika.to jos usavrsavam... lako je brodariti ali komp je druga stvar
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Pet Lip 02, 2017 11:00 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar


_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Ned Lip 04, 2017 4:04 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

et jos koja slikica

bit ce toga jos kad stignem poslkati
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Sri Lip 14, 2017 6:36 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

i ovih se dana radilo iako je bilo jako vruće.kemijalo se okolo krme.farbalo ornamente u crno pa mrvicu u zlatno. sastavljena je i veeeelika krmena lampa. a sinoc je počet i desni bok krmenih balkona



_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
PergerCRO

Član od: 13 Sij 2015
Poruke: 672
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Lip 24, 2017 5:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Zanimljivo, super izgleda Smile
_________________


http://modelling-gp.weebly.com/
https://www.facebook.com/gpmodels87
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Ned Lip 25, 2017 6:09 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

napokon da je neko nesto napisao a da to nisam ja hihihihi
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
hrast

Član od: 03 Lip 2013
Poruke: 75
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Čet Lip 29, 2017 2:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

lijepo,

čiji je ovo kit ?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Čet Lip 29, 2017 9:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hvala hrast.... kit je preko trafike od deagostinija
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
hrast

Član od: 03 Lip 2013
Poruke: 75
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pet Lip 30, 2017 11:09 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

kako i čime si "zaprljao" ovu svjetiljku ?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Pet Lip 30, 2017 8:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

hrast dobro vecer...svjetiljka je zaprljana sa crnom mat bojom enamel... znaci u crno sam ju prvo cijelu obojio al prije turpijom skinuo bavu jer je lijev bio malo loš .a poslije kad se crna osusila sam ju usrao sa nekom zlatnom( neznam koja je točno)al ono tehnikom suhog kista
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Ned Jul 30, 2017 6:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

poslovi idu napred odličnim tokom ali nema slika posto nemislim da plačam postavljanje....ako ko ima kakvu besplatnu platformu nek podjeli bar ime...pozdrav do sljedeceg javljanja
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
hrast

Član od: 03 Lip 2013
Poruke: 75
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pon Jul 31, 2017 10:11 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

postimage.org
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
zeljko_y

Član od: 30 Svi 2017
Poruke: 47
Mjesto: veprinac-rijeka
PorukaUpisano: Sri Stu 01, 2017 6:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

eto kad smo skuzili kako staviljati slike evo da pokazem kako radovi pomalo idu prema napred





komentari i kritike naravno dobrodosli.
_________________
maketar bez makete je isto ko pas bez buha
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Drveni brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron