

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| daneel
 | | Član od: 12 Lis 2005 | | Poruke: 1301 | |
|
Upisano: Ned Jul 31, 2016 7:42 pm Naslov poruke: |
|
|
| P-51 Napisao/la: | Pristojan ulov sa baya, Kiowa D 1/35 Academy, sve skupa 200 kuna.
Imam 1/48 Italeria ali ovaj ima puno oružja a čak i u ovom mjerilu nije prevelik. Dekala koji treba naravno nema ali biće valjda.
 |
ako misliš radit ove nove naše kiowe, mislim da ti floyd werner radi update set. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Ned Jul 31, 2016 8:32 pm Naslov poruke: |
|
|
| daneel Napisao/la: | | P-51 Napisao/la: | Pristojan ulov sa baya, Kiowa D 1/35 Academy, sve skupa 200 kuna.
Imam 1/48 Italeria ali ovaj ima puno oružja a čak i u ovom mjerilu nije prevelik. Dekala koji treba naravno nema ali biće valjda.
 |
ako misliš radit ove nove naše kiowe, mislim da ti floyd werner radi update set. |
Samo naše me i zanimaju. Ova maketa se pakira i u AFV Cluba sa dosta metalurgije-naću nešto prije ili kasnije. Ovo mi je svakako važna informacija. Tnx. Doduše, vjerojatno ne bih ni posegao za ovim ali 200 kuna mi se nije učinilo previše jer je tek nešto skuplja od Italeri 48-smice. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| daneel
 | | Član od: 12 Lis 2005 | | Poruke: 1301 | |
|
Upisano: Ned Jul 31, 2016 8:51 pm Naslov poruke: |
|
|
| P-51 Napisao/la: | | daneel Napisao/la: | | P-51 Napisao/la: | Pristojan ulov sa baya, Kiowa D 1/35 Academy, sve skupa 200 kuna.
Imam 1/48 Italeria ali ovaj ima puno oružja a čak i u ovom mjerilu nije prevelik. Dekala koji treba naravno nema ali biće valjda.
 |
ako misliš radit ove nove naše kiowe, mislim da ti floyd werner radi update set. |
Samo naše me i zanimaju. Ova maketa se pakira i u AFV Cluba sa dosta metalurgije-naću nešto prije ili kasnije. Ovo mi je svakako važna informacija. Tnx. Doduše, vjerojatno ne bih ni posegao za ovim ali 200 kuna mi se nije učinilo previše jer je tek nešto skuplja od Italeri 48-smice. |
u njegovom setu imaš i novi doghouse, i novi ALQ-144 mount, mislim da su to najuočljivije stvari kod ove nove kiowe |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Ned Jul 31, 2016 10:20 pm Naslov poruke: |
|
|
| daneel Napisao/la: | | P-51 Napisao/la: | | daneel Napisao/la: | | P-51 Napisao/la: | Pristojan ulov sa baya, Kiowa D 1/35 Academy, sve skupa 200 kuna.
Imam 1/48 Italeria ali ovaj ima puno oružja a čak i u ovom mjerilu nije prevelik. Dekala koji treba naravno nema ali biće valjda.
 |
ako misliš radit ove nove naše kiowe, mislim da ti floyd werner radi update set. |
Samo naše me i zanimaju. Ova maketa se pakira i u AFV Cluba sa dosta metalurgije-naću nešto prije ili kasnije. Ovo mi je svakako važna informacija. Tnx. Doduše, vjerojatno ne bih ni posegao za ovim ali 200 kuna mi se nije učinilo previše jer je tek nešto skuplja od Italeri 48-smice. |
u njegovom setu imaš i novi doghouse, i novi ALQ-144 mount, mislim da su to najuočljivije stvari kod ove nove kiowe |
idem bacit oko |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| ninoslav
 | | Član od: 03 Ožu 2010 | | Poruke: 322 | | Mjesto: Maynooth,Ireland |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Uto Kol 02, 2016 8:03 pm Naslov poruke: |
|
|
Ah taj EvilBay...
 _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Ghost1776
 | | Član od: 15 Kol 2009 | | Poruke: 173 | | Mjesto: Hamburg |
|
Upisano: Sri Kol 03, 2016 6:56 pm Naslov poruke: |
|
|
Par noviteta
 _________________ Trenutno nisam kod kuce |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mskukan
 | | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 1680 | |
|
Upisano: Sri Kol 03, 2016 8:01 pm Naslov poruke: |
|
|
Javi kakav je kompresor, pliz!
Koja je cijena btw, ako nije tajna? _________________ Skuki
Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Sri Kol 10, 2016 9:34 am Naslov poruke: |
|
|
Nema me par dana doma radi odmora, a poštari i dostavne službe napravile invaziju...
 _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Sri Kol 10, 2016 9:39 am Naslov poruke: |
|
|
o majko moja mila ajde raspakiraj da vidimo  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Sri Kol 10, 2016 10:21 am Naslov poruke: |
|
|
Neke stvari su već spremljene u plastic room. _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Sri Kol 10, 2016 12:20 pm Naslov poruke: |
|
|
Prvo obratio pažnju na fotku-točno sam nakon toga znao šta će pisati poviše  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|