Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Što ste danas kupili/naručili?
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 595, 596, 597  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
daneel

Član od: 12 Lis 2005
Poruke: 1301
PorukaUpisano: Ned Jul 31, 2016 7:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

P-51 Napisao/la:
Pristojan ulov sa baya, Kiowa D 1/35 Academy, sve skupa 200 kuna.
Imam 1/48 Italeria ali ovaj ima puno oružja a čak i u ovom mjerilu nije prevelik. Dekala koji treba naravno nema ali biće valjda.



ako misliš radit ove nove naše kiowe, mislim da ti floyd werner radi update set.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
P-51

Član od: 24 Ožu 2006
Poruke: 3476
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Ned Jul 31, 2016 8:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

daneel Napisao/la:
P-51 Napisao/la:
Pristojan ulov sa baya, Kiowa D 1/35 Academy, sve skupa 200 kuna.
Imam 1/48 Italeria ali ovaj ima puno oružja a čak i u ovom mjerilu nije prevelik. Dekala koji treba naravno nema ali biće valjda.



ako misliš radit ove nove naše kiowe, mislim da ti floyd werner radi update set.


Samo naše me i zanimaju. Ova maketa se pakira i u AFV Cluba sa dosta metalurgije-naću nešto prije ili kasnije. Ovo mi je svakako važna informacija. Tnx. Doduše, vjerojatno ne bih ni posegao za ovim ali 200 kuna mi se nije učinilo previše jer je tek nešto skuplja od Italeri 48-smice.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
daneel

Član od: 12 Lis 2005
Poruke: 1301
PorukaUpisano: Ned Jul 31, 2016 8:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

P-51 Napisao/la:
daneel Napisao/la:
P-51 Napisao/la:
Pristojan ulov sa baya, Kiowa D 1/35 Academy, sve skupa 200 kuna.
Imam 1/48 Italeria ali ovaj ima puno oružja a čak i u ovom mjerilu nije prevelik. Dekala koji treba naravno nema ali biće valjda.



ako misliš radit ove nove naše kiowe, mislim da ti floyd werner radi update set.


Samo naše me i zanimaju. Ova maketa se pakira i u AFV Cluba sa dosta metalurgije-naću nešto prije ili kasnije. Ovo mi je svakako važna informacija. Tnx. Doduše, vjerojatno ne bih ni posegao za ovim ali 200 kuna mi se nije učinilo previše jer je tek nešto skuplja od Italeri 48-smice.

u njegovom setu imaš i novi doghouse, i novi ALQ-144 mount, mislim da su to najuočljivije stvari kod ove nove kiowe
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
P-51

Član od: 24 Ožu 2006
Poruke: 3476
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Ned Jul 31, 2016 10:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

daneel Napisao/la:
P-51 Napisao/la:
daneel Napisao/la:
P-51 Napisao/la:
Pristojan ulov sa baya, Kiowa D 1/35 Academy, sve skupa 200 kuna.
Imam 1/48 Italeria ali ovaj ima puno oružja a čak i u ovom mjerilu nije prevelik. Dekala koji treba naravno nema ali biće valjda.



ako misliš radit ove nove naše kiowe, mislim da ti floyd werner radi update set.


Samo naše me i zanimaju. Ova maketa se pakira i u AFV Cluba sa dosta metalurgije-naću nešto prije ili kasnije. Ovo mi je svakako važna informacija. Tnx. Doduše, vjerojatno ne bih ni posegao za ovim ali 200 kuna mi se nije učinilo previše jer je tek nešto skuplja od Italeri 48-smice.

u njegovom setu imaš i novi doghouse, i novi ALQ-144 mount, mislim da su to najuočljivije stvari kod ove nove kiowe



idem bacit oko
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
ninoslav

Član od: 03 Ožu 2010
Poruke: 322
Mjesto: Maynooth,Ireland
PorukaUpisano: Pon Kol 01, 2016 9:44 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Rezerviral/naručil iz oglasa Smile

_________________
CCCP

https://www.facebook.com/TanksAndArmouredVehicles
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Yahoo Messenger
Thundercat

Član od: 13 Tra 2007
Poruke: 1826
Mjesto: Hirvatistan
PorukaUpisano: Uto Kol 02, 2016 8:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ah taj EvilBay...




_________________
Thundercat

Plastiku akbar!

3D Glasses for 3D Prints...

Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dragan_mig31

Član od: 16 Sij 2006
Poruke: 3566
Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA
PorukaUpisano: Uto Kol 02, 2016 10:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Na poklon od devojke Smile



_________________
https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Ghost1776

Član od: 15 Kol 2009
Poruke: 173
Mjesto: Hamburg
PorukaUpisano: Sri Kol 03, 2016 6:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Par noviteta



_________________
Trenutno nisam kod kuce
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
Poruke: 1680
PorukaUpisano: Sri Kol 03, 2016 8:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Javi kakav je kompresor, pliz!

Koja je cijena btw, ako nije tajna?
_________________
Skuki



Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
dragan_mig31

Član od: 16 Sij 2006
Poruke: 3566
Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA
PorukaUpisano: Pet Kol 05, 2016 4:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar


_________________
https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
dragan_mig31

Član od: 16 Sij 2006
Poruke: 3566
Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA
PorukaUpisano: Pon Kol 08, 2016 11:08 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar




_________________
https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Thundercat

Član od: 13 Tra 2007
Poruke: 1826
Mjesto: Hirvatistan
PorukaUpisano: Sri Kol 10, 2016 9:34 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nema me par dana doma radi odmora, a poštari i dostavne službe napravile invaziju...


_________________
Thundercat

Plastiku akbar!

3D Glasses for 3D Prints...

Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mariok

Član od: 17 Lis 2007
Poruke: 3259
Mjesto: Slavonski Brod
PorukaUpisano: Sri Kol 10, 2016 9:39 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

o majko moja mila Smile ajde raspakiraj da vidimo Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Thundercat

Član od: 13 Tra 2007
Poruke: 1826
Mjesto: Hirvatistan
PorukaUpisano: Sri Kol 10, 2016 10:21 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar



Neke stvari su već spremljene u plastic room.
_________________
Thundercat

Plastiku akbar!

3D Glasses for 3D Prints...

Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
P-51

Član od: 24 Ožu 2006
Poruke: 3476
Mjesto: Drniš/Šibenik
PorukaUpisano: Sri Kol 10, 2016 12:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Prvo obratio pažnju na fotku-točno sam nakon toga znao šta će pisati poviše Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site AIM
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Trgovine, on-line shopovi Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3 ... 526, 527, 528 ... 595, 596, 597  Naprijed
Stranica 527/597

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron