

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sub Lip 08, 2013 8:29 pm Naslov poruke: Bell 206 Jet ranger III |
|
|
Jucer sam cijeli dan rudario po podrumu trazeci neke slike za kolegu Warasdinera, i usput nasao kutijicu u kojoj se desetak godina skrivao ovaj malisa
Prepravljen od Italerijeve Kayove, mjerilo 1:72- dodani kotaci, nogostupi i kojesta sad
Bas sam se iznenadio, cisto sam zaboravio na njega...pa se sad pitam cega jos sve nema u tom podrumu?? Moralo bu opasti jedno trodnevno istrazivanje i sortiranje
Mislim da slike nisu bile na forumu jos
pa evo
 _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mirko S. Zlikovski
 | | Član od: 25 Ožu 2008 | | Poruke: 422 | |
|
Upisano: Sub Lip 08, 2013 8:36 pm Naslov poruke: |
|
|
Cute!
To su neki dekali na njemu, ili su jako pažljivo maskirao? (mislim na rombove i trake uzduž trupa) |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sub Lip 08, 2013 9:08 pm Naslov poruke: |
|
|
crvena krpa dekala pazljivo izrezana  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Sub Lip 08, 2013 10:28 pm Naslov poruke: |
|
|
Al mu je Italeri udario zakovice, kao da je u Splitskom brodogradilištu rađen.
Simpa je urađen. Uredno i precizno, po običaju. _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Lip 08, 2013 10:53 pm Naslov poruke: |
|
|
...opet su ti slike dosta mutne tako da mogu komentirati iz ovoga što se vidi da si dekale jako dobro napravil.....moja zamjerka ide na zamagljeno staklo.... _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sub Lip 08, 2013 10:56 pm Naslov poruke: |
|
|
nije zamagljeno nego prasno...prasinu sam ocistil s kistom al mi je nestalo alkohola da ga ocistim  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Lip 08, 2013 10:57 pm Naslov poruke: |
|
|
...puno bolje bi izgledal sa čistim staklom.....to još možeš odraditi...  _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sub Lip 08, 2013 10:58 pm Naslov poruke: |
|
|
vratil se u kutiju spavat----to kad napravim vitrinu _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Zorro
 | | Član od: 30 Tra 2012 | | Poruke: 306 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Ned Lip 09, 2013 1:19 am Naslov poruke: |
|
|
| Krasan! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| DarkoB
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 124 | | Mjesto: sl. i kr. grad Varaždin |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Lip 09, 2013 11:37 am Naslov poruke: |
|
|
| DarkoB Napisao/la: | Ljepotan!
Bar nekaj pametno od moje gnjavaže  |
heh- svasta sam pronasao, istina, stvari koje nisam ni znao da imam i stvari za koje sam mislio da ih vise nema ))))
tenks enivej _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Lip 09, 2013 1:09 pm Naslov poruke: |
|
|
Krasna maketa ,s ružnim panelima
Sigurno je krasno naći tak nekaj nakon hrpe godina, meni se takve stvari nikad ne dogode  _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Lip 09, 2013 1:59 pm Naslov poruke: |
|
|
| Poky Napisao/la: | Krasna maketa ,s ružnim panelima
Sigurno je krasno naći tak nekaj nakon hrpe godina, meni se takve stvari nikad ne dogode  |
pa mogu ti rec da mi je ta maketa ( koja opce nije bila medju gotovim maketama- citaj hrpi kutija u kutu sobe) u ormaru medju papirima bas uljepsala dan......
pa sam krenul malo s sredjivanjem tog dzumbusa...cak sam napravio i popis sacuvanih sastavnica....nekih 300 komada
pa sam popisal gotove makete ( prezivjele-u kutijama)
pa razmisljam da napravim spisak svega kaj sam radio...al je problem kaj se svako malo sjetim jos neke )))
tnx svima na komentarima _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veteran
 | | Član od: 29 Ruj 2010 | | Poruke: 292 | |
|
Upisano: Ned Lip 09, 2013 2:55 pm Naslov poruke: Bell 206 |
|
|
| Ajde požuri s tom vitrinom, šteta da takvi ljepotani čame u podrumu! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|