Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bell 206 Jet ranger III

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sub Lip 08, 2013 8:29 pm    Naslov poruke: Bell 206 Jet ranger III Citiraj ovaj komentar

Jucer sam cijeli dan rudario po podrumu trazeci neke slike za kolegu Warasdinera, i usput nasao kutijicu u kojoj se desetak godina skrivao ovaj malisa
Prepravljen od Italerijeve Kayove, mjerilo 1:72- dodani kotaci, nogostupi i kojesta sad
Bas sam se iznenadio, cisto sam zaboravio na njega...pa se sad pitam cega jos sve nema u tom podrumu?? Moralo bu opasti jedno trodnevno istrazivanje i sortiranje Very Happy
Mislim da slike nisu bile na forumu jos
pa evo














_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mirko S. Zlikovski

Član od: 25 Ožu 2008
Poruke: 422
PorukaUpisano: Sub Lip 08, 2013 8:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Cute!

To su neki dekali na njemu, ili su jako pažljivo maskirao? (mislim na rombove i trake uzduž trupa)
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sub Lip 08, 2013 9:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

crvena krpa dekala pazljivo izrezana Cool
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Sub Lip 08, 2013 10:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Al mu je Italeri udario zakovice, kao da je u Splitskom brodogradilištu rađen. Very Happy

Simpa je urađen. Uredno i precizno, po običaju.
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Poruke: 2563
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Lip 08, 2013 10:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

...opet su ti slike dosta mutne tako da mogu komentirati iz ovoga što se vidi da si dekale jako dobro napravil.....moja zamjerka ide na zamagljeno staklo....
_________________
UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sub Lip 08, 2013 10:56 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

nije zamagljeno nego prasno...prasinu sam ocistil s kistom al mi je nestalo alkohola da ga ocistim Very Happy
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Poruke: 2563
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Lip 08, 2013 10:57 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

...puno bolje bi izgledal sa čistim staklom.....to još možeš odraditi... Very Happy
_________________
UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sub Lip 08, 2013 10:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

vratil se u kutiju spavat----to kad napravim vitrinu
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Zorro

Član od: 30 Tra 2012
Poruke: 306
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Ned Lip 09, 2013 1:19 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Krasan!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
DarkoB

Član od: 08 Ruj 2009
Poruke: 124
Mjesto: sl. i kr. grad Varaždin
PorukaUpisano: Ned Lip 09, 2013 9:32 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ljepotan!

Bar nekaj pametno od moje gnjavaže Wink
_________________
http://warasdinerart.wordpress.com

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Lip 09, 2013 11:37 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

DarkoB Napisao/la:
Ljepotan!

Bar nekaj pametno od moje gnjavaže Wink


heh- svasta sam pronasao, istina, stvari koje nisam ni znao da imam i stvari za koje sam mislio da ih vise nema Smile))))
tenks enivej
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Lip 09, 2013 1:09 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Krasna maketa ,s ružnim panelima Very Happy
Sigurno je krasno naći tak nekaj nakon hrpe godina, meni se takve stvari nikad ne dogode Sad
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Lip 09, 2013 1:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Poky Napisao/la:
Krasna maketa ,s ružnim panelima Very Happy
Sigurno je krasno naći tak nekaj nakon hrpe godina, meni se takve stvari nikad ne dogode Sad


pa mogu ti rec da mi je ta maketa ( koja opce nije bila medju gotovim maketama- citaj hrpi kutija u kutu sobe) u ormaru medju papirima bas uljepsala dan......
pa sam krenul malo s sredjivanjem tog dzumbusa...cak sam napravio i popis sacuvanih sastavnica....nekih 300 komada
pa sam popisal gotove makete ( prezivjele-u kutijama)
pa razmisljam da napravim spisak svega kaj sam radio...al je problem kaj se svako malo sjetim jos neke Smile)))
tnx svima na komentarima
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
veteran

Član od: 29 Ruj 2010
Poruke: 292
PorukaUpisano: Ned Lip 09, 2013 2:55 pm    Naslov poruke: Bell 206 Citiraj ovaj komentar

Ajde požuri s tom vitrinom, šteta da takvi ljepotani čame u podrumu!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron