Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

SMS Emden 1:350 Tribute to Aranza
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
slider
Gost
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 6:11 pm    Naslov poruke: SMS Emden 1:350 Tribute to Aranza Citiraj ovaj komentar

kak bi rekel Djani, ne mogu se ja maknut s Pacifika i kad Svabe radim...... Very Happy Very Happy Very Happy
Obzirom da sam od onih koji ne zele ( i ne mogu) uzmaketu potrositi lovu i na stvari kao sto su cijevi i milion aftermarketa, maketa je prilicno jednostavna, radjena sa generickim ogradama ( bez toga ipak ne moze)
Posebne zahvale idu Srdjanu (Sea wolf) na ogradama i ljudima, I Tomislavu na lycri
Dodao sam samo vakuformirane oklope glavnih kula, odbojnike za camce, poziciona svjetla, upornice nadgradja i potpornje platformi jarbola
Platno na mostu za zastitu od vjetra je papirna maramica
pa evo kako je ispalo ( ja sretan Very Happy )















Natrag na vrh
slider
Gost
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 8:34 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

heh, 27 pogleda, nula komentara... Cool Very Happy Very Happy
Natrag na vrh
sponge

Član od: 16 Lis 2009
Poruke: 316
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 8:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mislim da si falija zutu... Laughing Laughing Laughing

P.S. :Kaj se mene tice meni je zgodnicki...

Lijep pozdrav.

Sponge
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Andrej

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 2347
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 8:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pa dobro izgleda brod Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Minolovac 161

Član od: 16 Stu 2009
Poruke: 1144
Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 9:50 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Brod je OK fali ti Miler (neznam napisati u sa prijeglasom na mojoj kanti) Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
hemza

Član od: 06 Ožu 2008
Poruke: 208
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 10:09 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odličan je, more isto tako.
Kad si ga već stavio u more mogao si radi većeg efekta napraviti dim kako suklja iz dimnjaka.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
slider
Gost
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 10:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Minolovac 161 Napisao/la:
Brod je OK fali ti Miler (neznam napisati u sa prijeglasom na mojoj kanti) Very Happy

idi po ocale...eno ga na mostu skupa s Prvim.... Very Happy
Natrag na vrh
Minolovac 161

Član od: 16 Stu 2009
Poruke: 1144
Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 10:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Koji je od njih? A u beloj uniformi u rat??? Evil or Very Mad
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
slider
Gost
PorukaUpisano: Pet Tra 22, 2011 11:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Minolovac 161 Napisao/la:
Koji je od njih? A u beloj uniformi u rat??? Evil or Very Mad

lijevi Very Happy
pa ovo je turisticko krstarenje ( barem po kamuflazi) Cool
oficiri u bijelom, sljakeri u plavom....
Natrag na vrh
Minolovac 161

Član od: 16 Stu 2009
Poruke: 1144
Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/
PorukaUpisano: Sub Tra 23, 2011 8:02 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

JBG, nama ložačima je uvijek radno... Crying or Very sad
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Poruke: 7768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Tra 23, 2011 3:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dobro izgleda-posebno more. Very Happy
_________________


Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
slider
Gost
PorukaUpisano: Sub Tra 23, 2011 7:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Grunf Napisao/la:
Dobro izgleda-posebno more. Very Happy

tnx
nisam sasvim zadovoljan s morem- malo sam se zaigras s bijelim overspreyom pa se onaj zeleno plavi dio uz brod skoro ne vidi..al generalno, ok je ispalo
Natrag na vrh
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
Poruke: 4106
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Tra 23, 2011 7:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlićno ti je to Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
largo

Član od: 12 Pro 2010
Poruke: 94
Mjesto: zadar
PorukaUpisano: Ned Tra 24, 2011 4:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

odličan!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Kapitän zur See

Član od: 17 Ruj 2010
Poruke: 83
Mjesto: Konjščina
PorukaUpisano: Pon Tra 25, 2011 10:16 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sve pohvale-jednostavno a kompletna maketa odaje dojam vrhunskog majstora!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron