

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 6:11 pm Naslov poruke: SMS Emden 1:350 Tribute to Aranza |
|
|
kak bi rekel Djani, ne mogu se ja maknut s Pacifika i kad Svabe radim......
Obzirom da sam od onih koji ne zele ( i ne mogu) uzmaketu potrositi lovu i na stvari kao sto su cijevi i milion aftermarketa, maketa je prilicno jednostavna, radjena sa generickim ogradama ( bez toga ipak ne moze)
Posebne zahvale idu Srdjanu (Sea wolf) na ogradama i ljudima, I Tomislavu na lycri
Dodao sam samo vakuformirane oklope glavnih kula, odbojnike za camce, poziciona svjetla, upornice nadgradja i potpornje platformi jarbola
Platno na mostu za zastitu od vjetra je papirna maramica
pa evo kako je ispalo ( ja sretan )
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 8:34 pm Naslov poruke: |
|
|
heh, 27 pogleda, nula komentara...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| sponge
 | | Član od: 16 Lis 2009 | | Poruke: 316 | |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 8:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Mislim da si falija zutu...
P.S. :Kaj se mene tice meni je zgodnicki...
Lijep pozdrav.
Sponge |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Andrej
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 2347 | |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 8:53 pm Naslov poruke: |
|
|
Pa dobro izgleda brod  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 9:50 pm Naslov poruke: |
|
|
Brod je OK fali ti Miler (neznam napisati u sa prijeglasom na mojoj kanti)  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hemza
 | | Član od: 06 Ožu 2008 | | Poruke: 208 | |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 10:09 pm Naslov poruke: |
|
|
Odličan je, more isto tako.
Kad si ga već stavio u more mogao si radi većeg efekta napraviti dim kako suklja iz dimnjaka. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 10:37 pm Naslov poruke: |
|
|
| Minolovac 161 Napisao/la: | Brod je OK fali ti Miler (neznam napisati u sa prijeglasom na mojoj kanti)  |
idi po ocale...eno ga na mostu skupa s Prvim....  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 10:46 pm Naslov poruke: |
|
|
Koji je od njih? A u beloj uniformi u rat???  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pet Tra 22, 2011 11:04 pm Naslov poruke: |
|
|
| Minolovac 161 Napisao/la: | Koji je od njih? A u beloj uniformi u rat???  |
lijevi
pa ovo je turisticko krstarenje ( barem po kamuflazi)
oficiri u bijelom, sljakeri u plavom.... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Sub Tra 23, 2011 8:02 am Naslov poruke: |
|
|
JBG, nama ložačima je uvijek radno...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Tra 23, 2011 3:46 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobro izgleda-posebno more.  _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Sub Tra 23, 2011 7:17 pm Naslov poruke: |
|
|
| Grunf Napisao/la: | Dobro izgleda-posebno more.  |
tnx
nisam sasvim zadovoljan s morem- malo sam se zaigras s bijelim overspreyom pa se onaj zeleno plavi dio uz brod skoro ne vidi..al generalno, ok je ispalo |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Tra 23, 2011 7:51 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlićno ti je to  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| largo
 | | Član od: 12 Pro 2010 | | Poruke: 94 | | Mjesto: zadar |
|
Upisano: Ned Tra 24, 2011 4:15 pm Naslov poruke: |
|
|
| odličan! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Kapitän zur See
 | | Član od: 17 Ruj 2010 | | Poruke: 83 | | Mjesto: Konjščina |
|
Upisano: Pon Tra 25, 2011 10:16 pm Naslov poruke: |
|
|
| Sve pohvale-jednostavno a kompletna maketa odaje dojam vrhunskog majstora! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|