

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| mskukan
 | | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 1680 | |
|
Upisano: Pon Tra 11, 2011 11:36 pm Naslov poruke: 1/32 Spitfire Mk.IX Tamiya, wip |
|
|
Hello,
long time no see (bar u ovoj kategoriji tema)
maketa je super, blago receno.
 _________________ Skuki
Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pon Tra 11, 2011 11:41 pm Naslov poruke: |
|
|
mmmmmmmmmm _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| rugby
 | | Član od: 16 Pro 2010 | | Poruke: 112 | | Mjesto: Vodice |
|
Upisano: Pon Tra 11, 2011 11:48 pm Naslov poruke: |
|
|
mljac mljac! daj još _________________ bitno je jedno, a to su dvije stvari, red, rad i disciplina |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mskukan
 | | Član od: 08 Svi 2007 | | Poruke: 1680 | |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 12:12 am Naslov poruke: |
|
|
tnx, da pocetak je dobar, samo imam puno pocetaka, a da bar mogu rec da imam los zavrsetak, vec nemam nikakav zavrsetak. to me ubija.
al ovo je poklon od frenda za rodjendan pa se nadam da cu ga uspjet zavrsit _________________ Skuki
Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Andrej
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 2347 | |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 12:58 am Naslov poruke: |
|
|
Super suuuper  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario.R
 | | Član od: 11 Ruj 2010 | | Poruke: 165 | | Mjesto: Kostanje |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 6:35 am Naslov poruke: |
|
|
odličan početak nadam se i završetak |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bebonja
 | | Član od: 07 Ožu 2011 | | Poruke: 124 | | Mjesto: Mokrice |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 7:52 am Naslov poruke: |
|
|
Svaka čast na dosad urađenom !
Mada uživo izgleda i puno bolje.
I nemoj sad da iduča fotka bude za godinu dana  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Miros
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 1046 | | Mjesto: Osijek/Tenja |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 7:55 am Naslov poruke: |
|
|
Odlično izgleda, sa čime si to tretirao da dobiješ taj izgled masnog, a opet da nije presjajno, neke uljane boje ili ? _________________ Miroslav |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| darko
 | | Član od: 10 Ruj 2006 | | Poruke: 2356 | | Mjesto: Daruvar |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 9:03 am Naslov poruke: |
|
|
| Bebonja Napisao/la: |
I nemoj sad da iduča fotka bude za godinu dana  |
Ravno u srž problema
Ali može on to dovršit i do Mosona da hoće  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 9:13 am Naslov poruke: |
|
|
Super. Samo se natjeraj dovršiti ga. Imam i ja isti sindrom-puno toga započetog i u raznim fazama, a malo finalizacije. _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| tomo_zg
 | | Član od: 09 Stu 2009 | | Poruke: 507 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 9:34 am Naslov poruke: |
|
|
Skuki majstore..
Ovo je fantastično. _________________ Tomo
UMHBDR
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 11:22 am Naslov poruke: |
|
|
 _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Lale
 | | Član od: 03 Ruj 2008 | | Poruke: 436 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 12:19 pm Naslov poruke: |
|
|
Super početak, jel ovo ona maketa šta puuuuuuuno košta i nad kojon već dugo slinim? _________________ www.aquosus.net , u škveru Bounty i Cutty Sark, na čekanju Wasa i Royal William |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2011 3:12 pm Naslov poruke: |
|
|
Još jedan WIP koji ubija u pojam...
Nemam komentara, a to znači...  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|