Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

1/32 Spitfire Mk.IX Tamiya, wip
Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
Poruke: 1680
PorukaUpisano: Pon Tra 11, 2011 11:36 pm    Naslov poruke: 1/32 Spitfire Mk.IX Tamiya, wip Citiraj ovaj komentar

Hello,

long time no see (bar u ovoj kategoriji tema) Very Happy

maketa je super, blago receno.














_________________
Skuki



Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pon Tra 11, 2011 11:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mmmmmmmmmm
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
rugby

Član od: 16 Pro 2010
Poruke: 112
Mjesto: Vodice
PorukaUpisano: Pon Tra 11, 2011 11:48 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mljac mljac! daj još
_________________
bitno je jedno, a to su dvije stvari, red, rad i disciplina
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Vulkanizer

Član od: 13 Lip 2009
Poruke: 1732
Mjesto: Le Bourget
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 12:09 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dosta sam ćitao o ovoj maketi ,baš me interesira kako će izgledati kad je odradi velemajstor .
Poćetak je impresivan i nadam se da ćeš imat volje odradit je do kraja Very Happy
_________________
http://www.aeroscale.co.uk/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=4063
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mskukan

Član od: 08 Svi 2007
Poruke: 1680
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 12:12 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

tnx, da pocetak je dobar, samo imam puno pocetaka, a da bar mogu rec da imam los zavrsetak, vec nemam nikakav zavrsetak. to me ubija.

al ovo je poklon od frenda za rodjendan pa se nadam da cu ga uspjet zavrsit
_________________
Skuki



Teška vremena prijatelju moj, đavo ih odnio
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Andrej

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 2347
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 12:58 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super suuuper Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mario.R

Član od: 11 Ruj 2010
Poruke: 165
Mjesto: Kostanje
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 6:35 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shocked odličan početak nadam se i završetak
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Bebonja

Član od: 07 Ožu 2011
Poruke: 124
Mjesto: Mokrice
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 7:52 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka čast na dosad urađenom !
Mada uživo izgleda i puno bolje.
I nemoj sad da iduča fotka bude za godinu dana Wink
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Miros

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 1046
Mjesto: Osijek/Tenja
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 7:55 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odlično izgleda, sa čime si to tretirao da dobiješ taj izgled masnog, a opet da nije presjajno, neke uljane boje ili ?
_________________
Miroslav
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
darko

Član od: 10 Ruj 2006
Poruke: 2356
Mjesto: Daruvar
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 9:03 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bebonja Napisao/la:

I nemoj sad da iduča fotka bude za godinu dana Wink


Ravno u srž problema Laughing
Ali može on to dovršit i do Mosona da hoće Wink
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Poruke: 7768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 9:13 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super. Very Happy Samo se natjeraj dovršiti ga. Imam i ja isti sindrom-puno toga započetog i u raznim fazama, a malo finalizacije.
_________________


Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
tomo_zg

Član od: 09 Stu 2009
Poruke: 507
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 9:34 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Skuki majstore..

Ovo je fantastično.
_________________
Tomo


UMHBDR

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 11:22 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shocked Shocked Shocked
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Lale

Član od: 03 Ruj 2008
Poruke: 436
Mjesto: Split
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 12:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super početak, jel ovo ona maketa šta puuuuuuuno košta i nad kojon već dugo slinim?
_________________
www.aquosus.net , u škveru Bounty i Cutty Sark, na čekanju Wasa i Royal William
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Uto Tra 12, 2011 3:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Još jedan WIP koji ubija u pojam... Wink

Nemam komentara, a to znači... Ralje
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2, 3  Naprijed
Stranica 1/3

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron