

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Pon Ožu 21, 2011 10:12 am Naslov poruke: |
|
|
Rizze, htio sam ti odmah odgovoriti u prethodnom postu, ali mi je komp počeo nešto ludirati, pa sam ga morao restartati. Kolega Schnellboot je već napravio svojevremeno razarač Velebit iste klase, pa me uputio na
kovacs.peter@nostalgianavy.hu
Čovjek prodaje te nacrte, cijena je 20 eura, plaćanje preko Pay pala. ja sam ih dobio s druge strane, ali nisu maketarski, nego brodograđevni nacrti sa smještajima,koji su zanimljiviji, ali tek s određenim iskustvom možeš iz njih izvući model (ili maketu). Nema linija trupa, detalji na palubi su teško vidljivi i sl.
Pozz. Minolovac |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Rizze
| | Član od: 11 Kol 2010 | | Poruke: 53 | |
|
Upisano: Pon Ožu 21, 2011 7:54 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala..pokusacu nesto.. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Schnellboot
 | | Član od: 31 Svi 2006 | | Poruke: 285 | |
|
Upisano: Pon Ožu 21, 2011 9:34 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ahaaaa, dakle imao ih je i Warasdiner... Znao sam samo za Velebit i Czikos. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pon Ožu 21, 2011 9:55 pm Naslov poruke: |
|
|
| LUNG TUAN je imao dva dvocijevna torpedna aparata. Kad je preinačen kao WARASDINER zamijenjeni su samo topovi dok su torpedni aparati ostali isti |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Pon Ožu 21, 2011 10:49 pm Naslov poruke: |
|
|
| Još samo kad bi znal gdje je bila strojnica... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Uto Ožu 22, 2011 2:30 am Naslov poruke: |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Uto Ožu 22, 2011 8:06 am Naslov poruke: |
|
|
| Odlično, hvala. Pretpostavljao sam da je bio na mostu ili toj kućici, ovo sve rješava. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Uto Ožu 22, 2011 8:34 pm Naslov poruke: |
|
|
Zanimljiv kormilarski stroj, ruda kao na trabakulu, prijenos od rezervnog komandnog mjesta lancima i sajlom. S mosta je vjerojatno išao neki kardan.
Nad rudom dolazi još podest s pajolama, a krmene zijevalice su podignute (zasad su samo postolja za njih) da se konopi ne bi zapetljali za rudu. Kako pomalo napredujem tako i proučavam detalje, brod mi je sve zanimljiviji.
Nisam siguran od čega su poklopci ugljenarki, po nacrtu mi izgledaju kao rebrasti lim, pa sam ih tako i izveo. Sutra smišljam kako da napravim vjetrolovke. Dosad sam se švercao s njima, ali tu ih ima previše...
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Uto Ožu 22, 2011 8:36 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ajme :O ,stvarno supe izgleda! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 9:06 pm Naslov poruke: |
|
|
Danas uglavnom vjetrolovke, torpedne cijevi i krmeno nadgrađe u radu.Za torpedne cijevi koristim fotke s razarača tipa Tatra.
Uploaded with ImageShack.us
Uploaded with ImageShack.us |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 9:40 pm Naslov poruke: |
|
|
Što ga više radim, sve me više oduševljava. To ne znači da zavidim onim jadnicima koji su hrmbali na njemu.  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Schnellboot
 | | Član od: 31 Svi 2006 | | Poruke: 285 | |
|
Upisano: Sri Ožu 23, 2011 10:21 pm Naslov poruke: |
|
|
Oooo kod Vas se stvarno brzo gradi!
Svaka čast! Pratim napredak! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Čet Ožu 24, 2011 10:56 am Naslov poruke: |
|
|
Strašni Godzila napada nezaštićeni razarač. Posada se posakrivala pod palubu, a nema više Kviska da ga obrani!
Uploaded with ImageShack.us |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Čet Ožu 24, 2011 11:05 am Naslov poruke: |
|
|
Moj ljubimac ( Đurđa) pozdravlja Godzilu i rado bi se nakratko druzila s nim.....  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|