Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

TASK FORCE 1/700
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
DavorŠotman

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 375
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 5:25 pm    Naslov poruke: TASK FORCE 1/700 Citiraj ovaj komentar

Polako se okuplja armada pa je vrijeme da otvorim i ovu temu. Ako je kolega Essex pomislio da će njegova japanska flotila okupirati ovaj forum grdno se prevario Very Happy Odgovor stiže močniji nego je itko mogao zamisliti!
Upravo stiglo sa Luckiya i to sa poštarino za samo 140kn bez carine.Trumpeter USS Ticonderoga 1/700 523 dijela



Trumpeter 1/700 USS North Carolina 260 dijelova


Lion Roar set (6 tabli i cijevi) za N.Carolinu zajedno sa maketom 250 kn


Trumpeter 1/700 USS Baltimore 300 dijelova


White Ensign set za Baltimore zajedno sa maketom 150kn


i Hasegawa 1/700 USS Alabama ( biti će USS Indiana) poklon od kolege Aleksandra Morissona ili Morozova ili tak nekak,po naški Stevo Very Happy


Još treba doći Pe set za Alabamu i Ticonderogu i dodatni avioni od Trumpetera, uglavnom do sada 540kn što je za sve ovo fenomenalno.Dakle idem sada u moju buksu na zimski san i vidimo se za 5 mjeseci kad bude gotovo!
_________________
SAY HELLO TO MY LIL' FRIEND
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
fallschimjager

Član od: 21 Tra 2008
Poruke: 258
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 7:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A da ti i kolega Essex preuzmete naše škverove? Very Happy
Sritno s projektom, bit će lipo vidit sve na kraju na okupu.
_________________

CK 2018. NOVI PROSTOR - Žarka Dolinara 9
Betmen, Supermen, Nepismen
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 8:00 pm    Naslov poruke: Re: TASK FORCE 1/700 Citiraj ovaj komentar

DavorŠotman Napisao/la:
vidimo se za 5 mjeseci kad bude gotovo!


Klasa "Optimist"! Very Happy
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Taurus

Član od: 15 Stu 2009
Poruke: 583
Mjesto: Kutina
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 8:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dali Ti i Essex nastavljate WW2 što se tiće amera i japanaca?
_________________
SAMO SU MRTVI VIDJELI KRAJ RATA!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Vulkanizer

Član od: 13 Lip 2009
Poruke: 1732
Mjesto: Le Bourget
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 8:30 pm    Naslov poruke: Re: TASK FORCE 1/700 Citiraj ovaj komentar

DavorŠotman Napisao/la:
.Dakle idem sada u moju buksu na zimski san i vidimo se za 5 mjeseci kad bude gotovo!


Rusku flotu sam vidio u živo tako da u rezultat ne sumnjam Very Happy
Ipak nije mi jasno ovo - vidimo se kad bude gotovo-,je li to znaći da nećeš stavljat slike napretka radova u ovoj rubrici Question
_________________
http://www.aeroscale.co.uk/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=4063
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Andrej

Član od: 13 Pro 2006
Poruke: 2347
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 9:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Uh,jedva čekam da počneš slagat Shocked
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
DavorŠotman

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 375
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 9:32 pm    Naslov poruke: Re: TASK FORCE 1/700 Citiraj ovaj komentar

Vulkanizer Napisao/la:
DavorŠotman Napisao/la:
.Dakle idem sada u moju buksu na zimski san i vidimo se za 5 mjeseci kad bude gotovo!


Rusku flotu sam vidio u živo tako da u rezultat ne sumnjam Very Happy
Ipak nije mi jasno ovo - vidimo se kad bude gotovo-,je li to znaći da nećeš stavljat slike napretka radova u ovoj rubrici Question
ma vjerojatno hoću,jače je to od mene, al nekad dok radim to me ometa i usporava, pa preskačem taj dio Very Happy
_________________
SAY HELLO TO MY LIL' FRIEND
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Stefan

Član od: 21 Pro 2007
Poruke: 485
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 9:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ovo cu pratiti sa vrlo interesovanja! Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
T34
Gost
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 10:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I ja jako. Nadam se ipak pokojoj slici... Very Happy
Natrag na vrh
Essex
Gost
PorukaUpisano: Uto Pro 01, 2009 11:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Odgovor Essexa je već dva dana na navozu - vođa 3. flotile razarača i zastavni brod kontraadmirala Shintara Hashimota Very Happy
Doduše mnogo jednostavnije konstrukcije od ovih tvojih buzdovana ali zato će valjda i prije bit gotova...
Bravo meštre, ovo je stvarno moćno!
Natrag na vrh
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Poruke: 7768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Pro 02, 2009 12:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Čovječe! Ovo je nenormalno. Baš me zanima kako će u završnici izgledati flotni sastav.
_________________


Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Schnellboot

Član od: 31 Svi 2006
Poruke: 285
PorukaUpisano: Sri Pro 02, 2009 9:31 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Obavezno stavljaj slike na forum tijekom gradnje! Very Happy

Hoćeš li raditi dioramu prema nekoj fotografiji ili ...?
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Migonja

Član od: 20 Jul 2009
Poruke: 480
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Sri Pro 02, 2009 10:11 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slike gradnje, Slike gradnje, Slike gradnje...........Very Happy............bez toga neću preživit......sretno s projektom
_________________
Matija
Više mesa u bureke!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
DavorŠotman

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 375
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Ožu 07, 2010 3:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo nešto napokon Very Happy , nije baš da žurim, nego onako baš kad mi se da pomalo radim. Krenuo sam prvo sa USS Baltimore ,maketa je Trumpeter 1/700 i WEM set, ubiti najmanji brod od ova 4 i najosnovniji set. Maketa je dosta bobra. Ima dva spoja, na pramcu sa palubom i na stražnjem dijelu broda bez kojih je i moglo biti,uglavnom kitanje i brušenje već na samom startu. Radio sam dosta preinaka jer maketa predstavlja USS Baltimore kakav je bio 43' a ja pravim onakvog kakav je bio krajem 44',evo slika
Ove 3 slike su mi bile glavne reference,i takav bi trebao biti na kraju.





Sve je gotovo i spremno za farbanje (jedino još ograde i nakraju žice i sitnice) sve je u dijelovima radi ove njegove kamuflažne šeme tako da ću tek poslje farbanja sve poljepiti.





ovako izgleda sklopljen








eto toliko za sada, uskoro slike pofarbanog Wink
_________________
SAY HELLO TO MY LIL' FRIEND
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
slider
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 07, 2010 3:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

pale su ti dizalice.....nemas kolica za kingfishere...i kingfisheri ti nemaju weathering........ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
prekrasno, natjerao si me da zavirim u kutiju Hyuge opet Very Happy
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron