

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| DavorŠotman
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 375 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 5:25 pm Naslov poruke: TASK FORCE 1/700 |
|
|
Polako se okuplja armada pa je vrijeme da otvorim i ovu temu. Ako je kolega Essex pomislio da će njegova japanska flotila okupirati ovaj forum grdno se prevario Odgovor stiže močniji nego je itko mogao zamisliti!
Upravo stiglo sa Luckiya i to sa poštarino za samo 140kn bez carine.Trumpeter USS Ticonderoga 1/700 523 dijela
Trumpeter 1/700 USS North Carolina 260 dijelova
Lion Roar set (6 tabli i cijevi) za N.Carolinu zajedno sa maketom 250 kn
Trumpeter 1/700 USS Baltimore 300 dijelova
White Ensign set za Baltimore zajedno sa maketom 150kn
i Hasegawa 1/700 USS Alabama ( biti će USS Indiana) poklon od kolege Aleksandra Morissona ili Morozova ili tak nekak,po naški Stevo
Još treba doći Pe set za Alabamu i Ticonderogu i dodatni avioni od Trumpetera, uglavnom do sada 540kn što je za sve ovo fenomenalno.Dakle idem sada u moju buksu na zimski san i vidimo se za 5 mjeseci kad bude gotovo! _________________ SAY HELLO TO MY LIL' FRIEND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| fallschimjager
| | Član od: 21 Tra 2008 | | Poruke: 258 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 7:41 pm Naslov poruke: |
|
|
A da ti i kolega Essex preuzmete naše škverove?
Sritno s projektom, bit će lipo vidit sve na kraju na okupu. _________________
CK 2018. NOVI PROSTOR - Žarka Dolinara 9
Betmen, Supermen, Nepismen |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 8:00 pm Naslov poruke: Re: TASK FORCE 1/700 |
|
|
| DavorŠotman Napisao/la: | | vidimo se za 5 mjeseci kad bude gotovo! |
Klasa "Optimist"!  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Taurus
 | | Član od: 15 Stu 2009 | | Poruke: 583 | | Mjesto: Kutina |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 8:29 pm Naslov poruke: |
|
|
Dali Ti i Essex nastavljate WW2 što se tiće amera i japanaca? _________________ SAMO SU MRTVI VIDJELI KRAJ RATA! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Andrej
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 2347 | |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 9:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Uh,jedva čekam da počneš slagat  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| DavorŠotman
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 375 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 9:32 pm Naslov poruke: Re: TASK FORCE 1/700 |
|
|
| Vulkanizer Napisao/la: | | DavorŠotman Napisao/la: | | .Dakle idem sada u moju buksu na zimski san i vidimo se za 5 mjeseci kad bude gotovo! |
Rusku flotu sam vidio u živo tako da u rezultat ne sumnjam
Ipak nije mi jasno ovo - vidimo se kad bude gotovo-,je li to znaći da nećeš stavljat slike napretka radova u ovoj rubrici  | ma vjerojatno hoću,jače je to od mene, al nekad dok radim to me ometa i usporava, pa preskačem taj dio  _________________ SAY HELLO TO MY LIL' FRIEND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Stefan
 | | Član od: 21 Pro 2007 | | Poruke: 485 | |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 9:40 pm Naslov poruke: |
|
|
Ovo cu pratiti sa vrlo interesovanja!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 10:20 pm Naslov poruke: |
|
|
I ja jako. Nadam se ipak pokojoj slici...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Uto Pro 01, 2009 11:58 pm Naslov poruke: |
|
|
Odgovor Essexa je već dva dana na navozu - vođa 3. flotile razarača i zastavni brod kontraadmirala Shintara Hashimota
Doduše mnogo jednostavnije konstrukcije od ovih tvojih buzdovana ali zato će valjda i prije bit gotova...
Bravo meštre, ovo je stvarno moćno! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Pro 02, 2009 12:03 pm Naslov poruke: |
|
|
Čovječe! Ovo je nenormalno. Baš me zanima kako će u završnici izgledati flotni sastav. _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Schnellboot
 | | Član od: 31 Svi 2006 | | Poruke: 285 | |
|
Upisano: Sri Pro 02, 2009 9:31 pm Naslov poruke: |
|
|
Obavezno stavljaj slike na forum tijekom gradnje!
Hoćeš li raditi dioramu prema nekoj fotografiji ili ...? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Migonja
 | | Član od: 20 Jul 2009 | | Poruke: 480 | | Mjesto: Varaždin |
|
Upisano: Sri Pro 02, 2009 10:11 pm Naslov poruke: |
|
|
Slike gradnje, Slike gradnje, Slike gradnje........... ............bez toga neću preživit......sretno s projektom _________________ Matija
Više mesa u bureke! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| DavorŠotman
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 375 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Ned Ožu 07, 2010 3:17 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo nešto napokon , nije baš da žurim, nego onako baš kad mi se da pomalo radim. Krenuo sam prvo sa USS Baltimore ,maketa je Trumpeter 1/700 i WEM set, ubiti najmanji brod od ova 4 i najosnovniji set. Maketa je dosta bobra. Ima dva spoja, na pramcu sa palubom i na stražnjem dijelu broda bez kojih je i moglo biti,uglavnom kitanje i brušenje već na samom startu. Radio sam dosta preinaka jer maketa predstavlja USS Baltimore kakav je bio 43' a ja pravim onakvog kakav je bio krajem 44',evo slika
Ove 3 slike su mi bile glavne reference,i takav bi trebao biti na kraju.
Sve je gotovo i spremno za farbanje (jedino još ograde i nakraju žice i sitnice) sve je u dijelovima radi ove njegove kamuflažne šeme tako da ću tek poslje farbanja sve poljepiti.
ovako izgleda sklopljen
eto toliko za sada, uskoro slike pofarbanog  _________________ SAY HELLO TO MY LIL' FRIEND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Ožu 07, 2010 3:30 pm Naslov poruke: |
|
|
pale su ti dizalice.....nemas kolica za kingfishere...i kingfisheri ti nemaju weathering........
prekrasno, natjerao si me da zavirim u kutiju Hyuge opet  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|