Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bismarck 1:700 Trumpeter

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Sri Kol 13, 2008 12:44 pm    Naslov poruke: Bismarck 1:700 Trumpeter Citiraj ovaj komentar

Evo jednog ljetnog projekta, započetog na godišnjem odmoru.
Imao sam par zrakopolova na umu ali ljeto i more su naprosto mamili na neki "morski" projekt.
Maketa se dosta lako sklapa, premda na nekim mjestima treba malo upasavanja i kitanja. Na odmoru (otoku) sam radio samo grube radove sklapanja jer nisam imao volje za tjedan dana vuć sa sobom kompresor, AB i boje, tako da se samo rezalo, brusilo i sastavljalo sekcije koje će sad, kad sam se vratio doma bit ufino obrađene, kitane i bojane, jedna po jedna.











Ovako izgledaju sastavljene sekcije, koje sad čekaju pojedinačno bojanje, washanje i sl. pa će na kraju kad sve bude gotovo samo bit zaljepljene svaka na svoje mjesto:



Ovo ja zovem idealnim godišnjim odmorom:



Ispod stola je mačak Bepo, u svojoj omiljenoj pozi za spavanje po pasjim vrućinama! Very Happy
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sri Kol 13, 2008 4:04 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A na stolu hladni sirup od hmelja, stara narodna preventiva za raznorazne bolesti Wink Laughing
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
st65uka

Član od: 06 Stu 2007
Poruke: 2395
Mjesto: Auckland, NZ
PorukaUpisano: Sri Kol 13, 2008 7:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

najljepsi bojni brod ikad!
sretno Borise!
a mačka... LoL
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
Josip

Član od: 25 Tra 2008
Poruke: 632
Mjesto: Ljubljana
PorukaUpisano: Sri Kol 13, 2008 9:26 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Baš ti zavidim; krasna maketa, radni ugođaj u prirodi i maćak frajer Very Happy

Josip

P.S. Kakvi su flakovi iz kutije?
_________________
Live & let die
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Čet Kol 14, 2008 12:25 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Josip Napisao/la:
Baš ti zavidim; krasna maketa, radni ugođaj u prirodi i maćak frajer Very Happy

Josip

P.S. Kakvi su flakovi iz kutije?


Eh, radni ugođaj u prirodi je prošlost, vratio sam se u "dirty old town". Crying or Very sad

Hm, flakovi!? Sitni, jako sitni! Ipak je to 700-ica!
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
BrunoHP

Član od: 13 Ožu 2010
Poruke: 23
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Ožu 14, 2010 12:39 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A sta postas tog Bismarcka kad je kupljen. Od mog prijatelja je otac 16 godina radio rucno-izradenog Bismarcka od malih metalnih letvica i mnogo drugih stvari. Bismarck mu je dug 1 metar, a sve ostalo je jako dobro i nakon 16 godina rada jos nije gotov. Pokusati cu ga slikati.
_________________
http://www.imagesforme.com/upload/f643d9a6.bmp
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site MSN Messenger
T34
Gost
PorukaUpisano: Ned Ožu 14, 2010 10:53 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bruno običaj je ne otvarati stare teme, obzirom da je riječ o projektima u radu, isto je prepušteno autoru...
Natrag na vrh
BrunoHP

Član od: 13 Ožu 2010
Poruke: 23
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Ožu 14, 2010 1:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Joj, nisam vidio datum. Refreshao sam je, nece se ponovit
_________________
http://www.imagesforme.com/upload/f643d9a6.bmp
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site MSN Messenger
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron