Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Zamolba vezana za 1/72 Revell F-101 B Voodoo

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovno maketarstvo
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Ned Tra 06, 2014 10:39 am    Naslov poruke: Zamolba vezana za 1/72 Revell F-101 B Voodoo Citiraj ovaj komentar

Molio bih nekoga ako ima navedenu maketu i vremena poslikati dijelove cockpita da mi se javi na PM ili tu postavi slike. Slike mi trebaju za on-line recenziju rezinskog kokpita za Voodooa pa mi slike s interneta ne pomažu zbog copyrighta.

Govorim o ovoj maketi ; http://models.primeportal.net/wp-content/uploads/2013/05/04854-20.jpg

Lp i hvala unaprijed, Sven.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Tra 06, 2014 6:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

sorry na OT, jel to prepak matchboxa ili ne?
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
daneel

Član od: 12 Lis 2005
Poruke: 1301
PorukaUpisano: Ned Tra 06, 2014 7:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

nije, to je originalni revellov kalup. zapravo njihova smanjena 48-ica, samo sa urezanim panelima. prekrasna maketa, detaljna...
uglavnom, nema veze sa matchboxom... (iako je i matchbox zgodan, baš sam ga prošle godine složio kao RF-101 u SEA shemi Smile )
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
CROtale

Član od: 23 Lip 2006
Poruke: 709
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Tra 06, 2014 8:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Imam nekoliko s mobitela Embarassed










_________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Ned Tra 06, 2014 8:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Puno hvala CROTale, posluzit ce.


Lp,Sven.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
CROtale

Član od: 23 Lip 2006
Poruke: 709
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pet Tra 18, 2014 8:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

killa Napisao/la:
Slike mi trebaju za on-line recenziju rezinskog kokpita za Voodooa


Jel to ovaj Pavla C72118 resin cockpit?


_________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Ned Tra 20, 2014 10:59 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
CROtale

Član od: 23 Lip 2006
Poruke: 709
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Tra 20, 2014 3:37 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Može link?
_________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Ned Tra 20, 2014 5:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ako mislis na recenziju moze cim ga dovrism i postam.



Lp.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
CROtale

Član od: 23 Lip 2006
Poruke: 709
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Ned Tra 20, 2014 9:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Da na recenziju sam mislio, planiram kupit set pa reko da ne kupim "mačka u vreći" Wink
_________________
"If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Ned Tra 20, 2014 11:09 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

CROtale Napisao/la:
Da na recenziju sam mislio, planiram kupit set pa reko da ne kupim "mačka u vreći" Wink



Javi mi se na PM ako te zanima, meni treba samo za recenziju.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovno maketarstvo Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron