

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Ned Tra 06, 2014 10:39 am Naslov poruke: Zamolba vezana za 1/72 Revell F-101 B Voodoo |
|
|
Molio bih nekoga ako ima navedenu maketu i vremena poslikati dijelove cockpita da mi se javi na PM ili tu postavi slike. Slike mi trebaju za on-line recenziju rezinskog kokpita za Voodooa pa mi slike s interneta ne pomažu zbog copyrighta.
Govorim o ovoj maketi ; http://models.primeportal.net/wp-content/uploads/2013/05/04854-20.jpg
Lp i hvala unaprijed, Sven. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Tra 06, 2014 6:59 pm Naslov poruke: |
|
|
sorry na OT, jel to prepak matchboxa ili ne? _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| daneel
 | | Član od: 12 Lis 2005 | | Poruke: 1301 | |
|
Upisano: Ned Tra 06, 2014 7:07 pm Naslov poruke: |
|
|
nije, to je originalni revellov kalup. zapravo njihova smanjena 48-ica, samo sa urezanim panelima. prekrasna maketa, detaljna...
uglavnom, nema veze sa matchboxom... (iako je i matchbox zgodan, baš sam ga prošle godine složio kao RF-101 u SEA shemi ) |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| CROtale
 | | Član od: 23 Lip 2006 | | Poruke: 709 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Ned Tra 06, 2014 8:15 pm Naslov poruke: |
|
|
Imam nekoliko s mobitela
 _________________ "If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Ned Tra 06, 2014 8:38 pm Naslov poruke: |
|
|
Puno hvala CROTale, posluzit ce.
Lp,Sven. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| CROtale
 | | Član od: 23 Lip 2006 | | Poruke: 709 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Pet Tra 18, 2014 8:37 pm Naslov poruke: |
|
|
| killa Napisao/la: | | Slike mi trebaju za on-line recenziju rezinskog kokpita za Voodooa |
Jel to ovaj Pavla C72118 resin cockpit?
 _________________ "If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Ned Tra 20, 2014 10:59 am Naslov poruke: |
|
|
| Da |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| CROtale
 | | Član od: 23 Lip 2006 | | Poruke: 709 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Ned Tra 20, 2014 3:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Može link? _________________ "If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Ned Tra 20, 2014 5:08 pm Naslov poruke: |
|
|
Ako mislis na recenziju moze cim ga dovrism i postam.
Lp. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| CROtale
 | | Član od: 23 Lip 2006 | | Poruke: 709 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Ned Tra 20, 2014 9:38 pm Naslov poruke: |
|
|
Da na recenziju sam mislio, planiram kupit set pa reko da ne kupim "mačka u vreći"  _________________ "If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Ned Tra 20, 2014 11:09 pm Naslov poruke: |
|
|
| CROtale Napisao/la: | Da na recenziju sam mislio, planiram kupit set pa reko da ne kupim "mačka u vreći"  |
Javi mi se na PM ako te zanima, meni treba samo za recenziju. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|