

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 8:33 pm Naslov poruke: F/A-18D ACADEMY 1/32 |
|
|
AIM-9M...nisam izdržao da ne počnem ovaj projekt pa sam si uzeo jedan dan odmora od tomcata i odcvikao raketicu.....ili raketinu u odnosu na dosadašnje mjerilo...puno toga je scratchano da bi što bliže sličilo orginalu...
....odmah sam stavio alcladov temelj da provjerim...
 _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...
Davor: poruka promijenjena dana: Sri Sij 29, 2014 11:55 pm; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 8:58 pm Naslov poruke: |
|
|
ajd napravi finca....to rijetki imaju u tom mjerilu  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vedran
 | | Član od: 05 Jul 2010 | | Poruke: 1489 | | Mjesto: Garica-Otok Krk |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 9:07 pm Naslov poruke: |
|
|
| Pocelo je,pocelo...daj stavi sliku makete i aftermarketa da vidimo sta sve imas |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 9:18 pm Naslov poruke: |
|
|
Vedrane...samo sjedala...ostalo samogradnja...ovo je samo ovak....početak će biti kad završim tomcata... _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vukic
 | | Član od: 16 Stu 2010 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: 385 km predaleko |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 9:24 pm Naslov poruke: |
|
|
Opa... Evo ga:) ovo ce bit wip na 50 stranica  _________________ Grade moj! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 9:51 pm Naslov poruke: |
|
|
...frende malo više od 50.... ...znaš ti mene... _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 10:30 pm Naslov poruke: |
|
|
vec si poceo
Alclad primer je mila majka! _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| MakroMaki
 | | Član od: 27 Kol 2013 | | Poruke: 639 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 10:41 pm Naslov poruke: |
|
|
Najs. Veselim se ovome, bas je gust pratiti tvoje projekte.
Nego kako si napravio ove tanke trakice koje idu oko rakete? Ako dobro vidim, ima u trakicama i metalnih dijelova?
Mario _________________ MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah
MK Grunf website |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 11:12 pm Naslov poruke: |
|
|
....Maki nema metalnih dijelova...trakice su rađene od stirena 0,2 mm debljine, a spojnice su stiren kvadratni 0,5mmx0,5mm...jedino sam prednja krilca radio od stirena 0,3mm.... _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Roland
 | | Član od: 11 Kol 2013 | | Poruke: 404 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 11:38 pm Naslov poruke: |
|
|
Epidemija se širi samo ovo je neizlječiva bolest  _________________ pozdrav ROLAND |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Timmy Administrator
 | | Član od: 16 Stu 2005 | | Poruke: 2447 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Sij 29, 2014 11:54 pm Naslov poruke: |
|
|
| Davor, a što je s raketama za Tomcata što si počeo raditi u 1/144? Daj slikaj to da vidimo. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Sij 30, 2014 8:55 pm Naslov poruke: |
|
|
...kao što sam napisao nisam mogao odoljeti a da ne završim svoj prvi sidewinder u 1/32...prednja krilca su za sada samo umetnuta....evo rezultata....
....ovako je to izgledalo na početku...
 _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Čet Sij 30, 2014 9:12 pm Naslov poruke: |
|
|
Mozda Malezijca  _________________ Vedran |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Davor
 | | Član od: 09 Lis 2011 | | Poruke: 2563 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Sij 30, 2014 9:53 pm Naslov poruke: |
|
|
....da riješimo dilemu...i baš taj broj...
 _________________ UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...
Davor: poruka promijenjena dana: Čet Sij 30, 2014 10:20 pm; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| markica
 | | Član od: 18 Lis 2005 | | Poruke: 309 | | Mjesto: Vaterland |
|
Upisano: Čet Sij 30, 2014 10:17 pm Naslov poruke: |
|
|
| Karaya Napisao/la: | Mozda Malezijca  |
To planiram u 1/48. Čak sam i decale nabavio. Samo ne znam u kojem životu slijedi realizacija.  _________________ Murphy says: the light at the end of the tunnel is always the headlight of an incoming train! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|