Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

F/A-18D ACADEMY 1/32
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Poruke: 2563
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 8:33 pm    Naslov poruke: F/A-18D ACADEMY 1/32 Citiraj ovaj komentar

AIM-9M...nisam izdržao da ne počnem ovaj projekt pa sam si uzeo jedan dan odmora od tomcata i odcvikao raketicu.....ili raketinu u odnosu na dosadašnje mjerilo...puno toga je scratchano da bi što bliže sličilo orginalu...









....odmah sam stavio alcladov temelj da provjerim...












_________________
UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...


Davor: poruka promijenjena dana: Sri Sij 29, 2014 11:55 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 8:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ajd napravi finca....to rijetki imaju u tom mjerilu Smile
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Vedran

Član od: 05 Jul 2010
Poruke: 1489
Mjesto: Garica-Otok Krk
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 9:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Pocelo je,pocelo...daj stavi sliku makete i aftermarketa da vidimo sta sve imas
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Poruke: 2563
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 9:18 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Vedrane...samo sjedala...ostalo samogradnja...ovo je samo ovak....početak će biti kad završim tomcata...
_________________
UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Vukic

Član od: 16 Stu 2010
Poruke: 1144
Mjesto: 385 km predaleko
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 9:24 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Opa... Evo ga:) ovo ce bit wip na 50 stranica Smile
_________________
Grade moj!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Poruke: 2563
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 9:51 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

...frende malo više od 50.... Very Happy ...znaš ti mene...
_________________
UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
veliko_pile

Član od: 26 Svi 2008
Poruke: 3087
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 10:30 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

vec si poceo Smile

Alclad primer je mila majka!
_________________
...::Carpe Diem::...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail MSN Messenger
MakroMaki

Član od: 27 Kol 2013
Poruke: 639
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 10:41 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Najs. Veselim se ovome, bas je gust pratiti tvoje projekte.

Nego kako si napravio ove tanke trakice koje idu oko rakete? Ako dobro vidim, ima u trakicama i metalnih dijelova?

Mario
_________________
MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah

MK Grunf website
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Poruke: 2563
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 11:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

....Maki nema metalnih dijelova...trakice su rađene od stirena 0,2 mm debljine, a spojnice su stiren kvadratni 0,5mmx0,5mm...jedino sam prednja krilca radio od stirena 0,3mm....
_________________
UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Roland

Član od: 11 Kol 2013
Poruke: 404
Mjesto: Opatija
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 11:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Epidemija se širi samo ovo je neizlječiva bolest Laughing Laughing Laughing
_________________
pozdrav ROLAND
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site AIM
Timmy
Administrator
Član od: 16 Stu 2005
Poruke: 2447
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Sij 29, 2014 11:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Davor, a što je s raketama za Tomcata što si počeo raditi u 1/144? Daj slikaj to da vidimo.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Poruke: 2563
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Sij 30, 2014 8:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

...kao što sam napisao nisam mogao odoljeti a da ne završim svoj prvi sidewinder u 1/32...prednja krilca su za sada samo umetnuta....evo rezultata....

....ovako je to izgledalo na početku...
















_________________
UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Karaya

Član od: 21 Lis 2005
Poruke: 2103
Mjesto: Velika Gorica
PorukaUpisano: Čet Sij 30, 2014 9:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mozda Malezijca Twisted Evil
_________________
Vedran
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Davor

Član od: 09 Lis 2011
Poruke: 2563
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Sij 30, 2014 9:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

....da riješimo dilemu...i baš taj broj...


_________________
UPUTSTVA OBIČNO ČITAMO TEK KAD SMO U...


Davor: poruka promijenjena dana: Čet Sij 30, 2014 10:20 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
markica

Član od: 18 Lis 2005
Poruke: 309
Mjesto: Vaterland
PorukaUpisano: Čet Sij 30, 2014 10:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Karaya Napisao/la:
Mozda Malezijca Twisted Evil


To planiram u 1/48. Čak sam i decale nabavio. Samo ne znam u kojem životu slijedi realizacija. Rolling Eyes
_________________
Murphy says: the light at the end of the tunnel is always the headlight of an incoming train!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron