Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

PBY-5A Catalina 1:72
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sub Lip 01, 2013 6:25 pm    Naslov poruke: PBY-5A Catalina 1:72 Citiraj ovaj komentar

Akademijev Black cat, bekdejtan u raniju verziju s klasicnom trobojnom kamuflazom - Non specular sea blue, Intermediate blue i white
boje humbrol
zahvala Tomi na rundelama!
maketa je tailsitter, stavio sam 15 grama al ocito nedovoljno Sad
Gume su iz kita, gumene

























_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Zlikovac

Član od: 10 Stu 2010
Poruke: 398
PorukaUpisano: Sub Lip 01, 2013 8:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dobar, dobar, samo zamalo srcka da me pukne jer sam pomislio da si odradio onu super detaljnu unutrasnjost za koju si se raspitivao, pa kad sam u naslovu video da je 1/72, a imajuci u vidu da je to bilo bas skoro...
_________________
http://zlikovacscale.blogspot.com/
http://www.facebook.com/MaketarskaEkipaBanjaLuke
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sub Lip 01, 2013 9:01 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Zlikovac Napisao/la:
Dobar, dobar, samo zamalo srcka da me pukne jer sam pomislio da si odradio onu super detaljnu unutrasnjost za koju si se raspitivao, pa kad sam u naslovu video da je 1/72, a imajuci u vidu da je to bilo bas skoro...


kaj da ti velim, promjena plana...al imam jos jednu u kutiji Cool
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Lip 01, 2013 9:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Opa ,vračaš se na leteče brodove?! Krasno zgleda.
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Iwtcha

Član od: 24 Kol 2007
Poruke: 4106
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 10:35 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Doooooooobaaaaaar Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
frka

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 1515
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 11:27 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jako lijepo! Volim leteće brodice Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 11:43 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

tenks!
ma slinim nad kutijom Felixstowe-a, al se bojim pocet.....ima vise sajli nego HMS Victory..... Sad
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 2:47 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Eto, sad si nam pokazao da ZNAŠ i zaprljati... Wink Wink Very Happy
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
AleksandarMorozov

Član od: 03 Stu 2006
Poruke: 1791
Mjesto: Petrova rupa
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 4:00 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Samo sam čekao "sveti gral" ljubitelja slanih krila. Što je slijedeće? Dornier dvajsčetvorka? Koronado možda? Ili da ušutim i ne solim ranu? Wink
_________________
Uprava Državne Bezbjednosti, radnik na određenim poslovima
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 7:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

AleksandarMorozov Napisao/la:
Samo sam čekao "sveti gral" ljubitelja slanih krila. Što je slijedeće? Dornier dvajsčetvorka? Koronado možda? Ili da ušutim i ne solim ranu? Wink


solis,solis....imal sam sastavljenog do 24, onda sam kupio jos jednog, sastavljenog dao klincu...pa sam nesastavljenog prodal, a naravno da onaj prvi nije prezivil susret sa sestogodisnjakom... Very Happy
dakle, ima netko viska do-24? Cool
i da, udomil bi Martin marinera ( oooopakkkk dizajn)
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr


Slider: poruka promijenjena dana: Ned Lip 02, 2013 7:29 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 7:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Boris G. Napisao/la:
Eto, sad si nam pokazao da ZNAŠ i zaprljati... Wink Wink Very Happy

znam, ak nadjem sliku i ak mi se dopadne
ovih sa trobojnom shemom je bilo relativno malo, dosta ih je bilo s blue gray/light gull gray shemom ( rani) i crnih (kasniji)
pa kad sam nasao par slika di su bas bile izraubane, onda sam gledajuci slike tako i zaprljao
not my cup of tea, ali nije lose
recimo, Huey, koji je u radu ce bit cist ko suza...kakav je i bio pravi Cool
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Aces High

Član od: 02 Lip 2009
Poruke: 197
Mjesto: Đakovo
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 9:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Jako lijepo! Cool
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Boris G.

Član od: 03 Ruj 2007
Poruke: 3973
Mjesto: SPLIT
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 11:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Slider Napisao/la:
Boris G. Napisao/la:
Eto, sad si nam pokazao da ZNAŠ i zaprljati... Wink Wink Very Happy

znam, ak nadjem sliku i ak mi se dopadne
ovih sa trobojnom shemom je bilo relativno malo, dosta ih je bilo s blue gray/light gull gray shemom ( rani) i crnih (kasniji)
pa kad sam nasao par slika di su bas bile izraubane, onda sam gledajuci slike tako i zaprljao
not my cup of tea, ali nije lose
recimo, Huey, koji je u radu ce bit cist ko suza...kakav je i bio pravi Cool




Aj em kiding ju.
Ju nou vot aj min, ju dont hev tu eksplejn eniting tu mi. Wink
_________________
MAK "Reoplan"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Lip 02, 2013 11:28 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ju mast trast mi Smile
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Vulkanizer

Član od: 13 Lip 2009
Poruke: 1732
Mjesto: Le Bourget
PorukaUpisano: Pet Lip 07, 2013 11:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lijep i interesantan ,al Dornier Do18 mi je lijepši ,al ga nemogu kometirati jer su neki žločesti zaključali topic. Very Happy
_________________
http://www.aeroscale.co.uk/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=4063
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu 1, 2  Naprijed
Stranica 1/2

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron