

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sub Lip 01, 2013 6:25 pm Naslov poruke: PBY-5A Catalina 1:72 |
|
|
Akademijev Black cat, bekdejtan u raniju verziju s klasicnom trobojnom kamuflazom - Non specular sea blue, Intermediate blue i white
boje humbrol
zahvala Tomi na rundelama!
maketa je tailsitter, stavio sam 15 grama al ocito nedovoljno
Gume su iz kita, gumene
 _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Zlikovac
 | | Član od: 10 Stu 2010 | | Poruke: 398 | |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sub Lip 01, 2013 9:01 pm Naslov poruke: |
|
|
| Zlikovac Napisao/la: | | Dobar, dobar, samo zamalo srcka da me pukne jer sam pomislio da si odradio onu super detaljnu unutrasnjost za koju si se raspitivao, pa kad sam u naslovu video da je 1/72, a imajuci u vidu da je to bilo bas skoro... |
kaj da ti velim, promjena plana...al imam jos jednu u kutiji  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Lip 01, 2013 9:42 pm Naslov poruke: |
|
|
Opa ,vračaš se na leteče brodove?! Krasno zgleda. _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Iwtcha
 | | Član od: 24 Kol 2007 | | Poruke: 4106 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 10:35 am Naslov poruke: |
|
|
Doooooooobaaaaaar  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| frka
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 1515 | |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 11:27 am Naslov poruke: |
|
|
Jako lijepo! Volim leteće brodice  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 11:43 am Naslov poruke: |
|
|
tenks!
ma slinim nad kutijom Felixstowe-a, al se bojim pocet.....ima vise sajli nego HMS Victory.....  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 2:47 pm Naslov poruke: |
|
|
Eto, sad si nam pokazao da ZNAŠ i zaprljati...  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| AleksandarMorozov
 | | Član od: 03 Stu 2006 | | Poruke: 1791 | | Mjesto: Petrova rupa |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 4:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Samo sam čekao "sveti gral" ljubitelja slanih krila. Što je slijedeće? Dornier dvajsčetvorka? Koronado možda? Ili da ušutim i ne solim ranu?  _________________ Uprava Državne Bezbjednosti, radnik na određenim poslovima |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 7:25 pm Naslov poruke: |
|
|
| AleksandarMorozov Napisao/la: | Samo sam čekao "sveti gral" ljubitelja slanih krila. Što je slijedeće? Dornier dvajsčetvorka? Koronado možda? Ili da ušutim i ne solim ranu?  |
solis,solis....imal sam sastavljenog do 24, onda sam kupio jos jednog, sastavljenog dao klincu...pa sam nesastavljenog prodal, a naravno da onaj prvi nije prezivil susret sa sestogodisnjakom...
dakle, ima netko viska do-24?
i da, udomil bi Martin marinera ( oooopakkkk dizajn) _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Slider: poruka promijenjena dana: Ned Lip 02, 2013 7:29 pm; prepravljeno ukupno 1 puta |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 7:28 pm Naslov poruke: |
|
|
| Boris G. Napisao/la: | Eto, sad si nam pokazao da ZNAŠ i zaprljati...  |
znam, ak nadjem sliku i ak mi se dopadne
ovih sa trobojnom shemom je bilo relativno malo, dosta ih je bilo s blue gray/light gull gray shemom ( rani) i crnih (kasniji)
pa kad sam nasao par slika di su bas bile izraubane, onda sam gledajuci slike tako i zaprljao
not my cup of tea, ali nije lose
recimo, Huey, koji je u radu ce bit cist ko suza...kakav je i bio pravi  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Aces High
 | | Član od: 02 Lip 2009 | | Poruke: 197 | | Mjesto: Đakovo |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 9:39 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako lijepo!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 11:22 pm Naslov poruke: |
|
|
| Slider Napisao/la: | | Boris G. Napisao/la: | Eto, sad si nam pokazao da ZNAŠ i zaprljati...  |
znam, ak nadjem sliku i ak mi se dopadne
ovih sa trobojnom shemom je bilo relativno malo, dosta ih je bilo s blue gray/light gull gray shemom ( rani) i crnih (kasniji)
pa kad sam nasao par slika di su bas bile izraubane, onda sam gledajuci slike tako i zaprljao
not my cup of tea, ali nije lose
recimo, Huey, koji je u radu ce bit cist ko suza...kakav je i bio pravi  |
Aj em kiding ju.
Ju nou vot aj min, ju dont hev tu eksplejn eniting tu mi.  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Lip 02, 2013 11:28 pm Naslov poruke: |
|
|
ju mast trast mi  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vulkanizer
 | | Član od: 13 Lip 2009 | | Poruke: 1732 | | Mjesto: Le Bourget |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|