

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 7:05 pm Naslov poruke: IJN Yamato 1/350 Tamiya |
|
|
Uploaded with ImageShack.us
Evo ga napokon na ovaj dio foruma. Kako vam je poznato, radi se o Tamiyinoj maketi Yamata u 1/350, na to je dodan Super detail set od Lion Roara, KA models drvena paluba, resini od Airesa, jos nekoliko genericnih PE setova, i naravno dosta samogradnje.
Bio je to dug i strastven projekt, uzivao sam u radu, i nije mi zao vremena kojega sam potrsio.
S druge, objektivne strane, upoznat sam sa cinjenicom da nije rad za natjecanje. Po meni farbanje je moglo bolje proc al ajde, prvi rad sa ABom je, rigging bi bio puno bolji da nije od spruea, i nisam uopce zadovoljan sa ogradicama koje imaju jednu nogicu svaki cm.
Sad ste vi na redu!
Nadam se da ste uzivali tokom cijelog WIP kao sto sam i ja.
PS: Ako neko sluceno zeli slike u full rezoluciji ili neke slike od WIPa, nek mi se javi na veliko_pile@yahoo.com _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vedran
 | | Član od: 05 Jul 2010 | | Poruke: 1489 | | Mjesto: Garica-Otok Krk |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 7:19 pm Naslov poruke: |
|
|
| Meni se maketa sviđa i nema baš nekih velikig grešaka, možda da je drvena paluba malo tamnija. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Night Hawk
 | | Član od: 03 Svi 2007 | | Poruke: 912 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 7:22 pm Naslov poruke: |
|
|
Nisam upoznat sa brodovima previše, ali po meni je odličan! A rad sa AB-om je za prvi put vrhunski! Svaka čast veliko_pile!
Jedino bih da sam na tvojem mjestu napravio lagani crni wash na tekstururanim površinama tipa ove rešetke na nadgrađu, na topovima, možda oko lanaca malo... čisto da ih istakneš. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Andrej
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 2347 | |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 7:25 pm Naslov poruke: |
|
|
O ja jesam uživo.
Izvrstan |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dorian
 | | Član od: 22 Jul 2010 | | Poruke: 221 | |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 8:29 pm Naslov poruke: |
|
|
dolko je dobar da bi se javio u posadu _________________
a meni rekli da se ne bojim svemiraca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| von Stuck Administrator
 | | Član od: 08 Lis 2005 | | Poruke: 3474 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 8:36 pm Naslov poruke: |
|
|
| Eksperti će reći svoje , a mene fascinira količina detalja , fotke djelova i cijelog broda su super , bojanje mi izgleda korektno. A da je uložen silan trud o tome ne treba niti govoriti. Essex ? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veliko_pile
 | | Član od: 26 Svi 2008 | | Poruke: 3087 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 8:41 pm Naslov poruke: |
|
|
hvala na komentarima, svjesan sam da su wash i drybrush mogli dignut razinu farbanja, al to radit sada bi bilo preriskatno, tako da ce mi to bit skola za iduce projekte. Iducu palubu koju budem stavio gore, nece proc bez laganog washa _________________ ...::Carpe Diem::... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Stefan
 | | Član od: 21 Pro 2007 | | Poruke: 485 | |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 10:34 pm Naslov poruke: |
|
|
Ovo je zaista impresivan rad vec imresivnog broda!
Od 1 do 10, 15!  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| fkova
 | | Član od: 24 Tra 2010 | | Poruke: 186 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 18, 2010 10:46 pm Naslov poruke: |
|
|
Sve je već rečeno, ali ja bi još zgužvao ove zastavice... da izgledaju kao da se vijore na vjetru a ne ovako ravne. Inače sve super! Riging isto izgleda više nego dobro Bravo _________________
http://wargamehobby.blogspot.com |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| VooDoo
 | | Član od: 27 Lis 2005 | | Poruke: 319 | | Mjesto: Zagreb / Ravnice |
|
Upisano: Ned Ruj 19, 2010 11:03 am Naslov poruke: |
|
|
ti si luuud, ja da sam napravio ovako vrhunsku maketu otišao bi na trg,popeo se na Bana i dero JA SAM CAR !!
leđendo maketa ne da je za natjecanje nego je vrhunska, ja je nebi nosio na natjecanje samo iz razloga da mi je neki biser ne očeše i ko zna kaj - jedino da je stavoš pod staklo na poseban stol i to neki drveni iz pivnice kojeg se nemože okrenuti ni da auto uleti
stavi je na zid i uživaj - ja bi !! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bastardo
 | | Član od: 18 Lis 2005 | | Poruke: 1387 | | Mjesto: Celje |
|
Upisano: Ned Ruj 19, 2010 11:10 am Naslov poruke: |
|
|
| Jos jedna od maketa, koje se ne mogu nagledati....... Svaka cast! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Ned Ruj 19, 2010 1:23 pm Naslov poruke: |
|
|
Jednostavno i lipo.
Ne volim tražit mane po gotovoj maketi, tu je kakva je, bitno je da si ti zadovoljan. Sam maketarski rad nikad ne komentiram, to je ionako stvar vještine svakog maketara ponaosob, stanovit broj povijesno-tehničkih odstupanja je vidljiv ali njihov karakter nije takav da bi narušio moj cjelokupni dojam o maketi.
Moje iskrene čestitke na volji, trudu i prvenstveno hrabrosti da se prihvatiš ovakvih kapitalnih projekata kao što su WWII bojni brodovi u "kraljevskom mjerilu" (YAMATO, BISMARCK a sad vidim da si bacio oko i na RICHELIEU) i uspješno ih privedeš kraju. Ja te hrabrosti nemam |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| pozarart
 | | Član od: 06 Lip 2008 | | Poruke: 495 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Ned Ruj 19, 2010 1:44 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako lijepo izgleda, svaka čast!!! _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shmeegy
 | | Član od: 09 Kol 2007 | | Poruke: 1768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ruj 19, 2010 1:49 pm Naslov poruke: |
|
|
Svaka čast pile... meni je odličan...  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| casandares
| | Član od: 25 Lis 2009 | | Poruke: 61 | | Mjesto: Bjelovar |
|
Upisano: Ned Ruj 19, 2010 4:26 pm Naslov poruke: |
|
|
Prelijepo , svaka čast !  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|