

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Ned Svi 10, 2015 6:45 pm Naslov poruke: |
|
|
prvi put vidim takav razdjelnik
a ona rupa na pumpi je za klimu, kuzim
sve cjevure si uspio prebacit  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Ned Svi 10, 2015 6:49 pm Naslov poruke: |
|
|
I ja sam se cudio i mozda je cak home made, ko zna.
A revellovci uopce nisu splanirali i napravili ove rupe/zice za klimu tako da sam ja to naknadno jer bez toga izgleda ko da nesto fali. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| bugy1
 | | Član od: 23 Pro 2006 | | Poruke: 853 | | Mjesto: Ljubljana-Split |
|
Upisano: Ned Svi 10, 2015 6:50 pm Naslov poruke: |
|
|
Lipo i uredno radiš. Sviđaji mi se detalji koje si napravija. _________________ http://www.toyota.co.jp/Museum/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Ned Svi 10, 2015 6:53 pm Naslov poruke: |
|
|
| mico Napisao/la: | | A revellovci uopce nisu splanirali i napravili ove rupe/zice za klimu tako da sam ja to naknadno jer bez toga izgleda ko da nesto fali. |
tako sam i ja na Cudi, bez toga je coravo izgledala  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pon Svi 11, 2015 7:19 am Naslov poruke: |
|
|
E, ovo mjenjanje odlivenih zica s pravima ti je pun pogodak, izgleda fantazija  _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Ned Svi 17, 2015 10:48 pm Naslov poruke: |
|
|
Poceo sa decairanjem.
Nije dobra slika al morao sam pokazat.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hrmodeler
 | | Član od: 20 Ruj 2011 | | Poruke: 564 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Pon Svi 18, 2015 8:12 am Naslov poruke: |
|
|
meni izgleda dobro i na ovakvoj slici  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sri Svi 20, 2015 7:11 pm Naslov poruke: |
|
|
Eto izdecaliran body. Nije tako lako kako izgleda, pogotovo straznji dio gdje sam i malo "zeznuo" pa moram to sada sanirati i popraviti decal.
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Sri Svi 20, 2015 9:40 pm Naslov poruke: |
|
|
| Krasan je, da nemaš ove tanke linije na decalu sa svake strane to bi obojao bez problema. Mislim da je najbolje da decal popravljaš decalom jer bijelom bojom vjerojatno nećeš pogoditi nijansu jer je decal malo potamnio zbog podloge. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Sri Svi 20, 2015 11:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Mogao bih obojat ali kako nemam airbrusha trebao bih sprejem i mislim da ne bi bio prezadovoljan postignutim. Da, imam malo viska decala pa cu time popravit ali nije da nesto fali nego se je decal nagubio (oprostite na izrazu ) pa izgleda lose. Stavit cu slike sutra o cemu pricam.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Svi 20, 2015 11:27 pm Naslov poruke: |
|
|
Meni ovako sa ove slike odlično izgleda _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Čet Svi 21, 2015 11:59 pm Naslov poruke: |
|
|
kako kaze tomek, da nema obe tanke crte na rubu, to bi ofarbao u jedno popodne. probaj popravit koliko se da, drzim fige _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Sub Svi 23, 2015 1:33 am Naslov poruke: |
|
|
Miha, ako ces pogledam ako mi je ostalo jos bijelog decal papira pa ti posaljem koliko treba. Mislim da bi trebalo biti negdje u smetlistu koji nazivam soba  _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Pon Jul 20, 2015 10:49 pm Naslov poruke: |
|
|
Bok bok
Proslo malo duze vremena ot mog posljednjeg update-a ali radilo se. Jos malo pa ce maketa biti gotova, mogo sam nekoliko stvari bolje napravit al dobro je. Za prvu maketu sklopljenu poslije skoro 3 godine i ne mogu previse ocekivat.
Htio sam koristit BMF ali sam se na kraju odlucio na Kosutte Gin San proizvod, magicni prah koji crno pretvori u chrome. Malo tamnije ispadne na kraju ali bas sam takvu nijansu htio. Vise na donjim slikama.
Slike su lose al barem se nesto vidi. Kad zavrsim maketu prijatelj ce mi slikat pa ce sve to izgledat kako treba.
isto tako sam koristio "prah" oko prozora
pozdrav _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hrmodeler
 | | Član od: 20 Ruj 2011 | | Poruke: 564 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Pon Jul 20, 2015 10:52 pm Naslov poruke: |
|
|
Izgleda jako dobro!
Gdje si nabavio Kosute i po koliko novaca? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|