Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

oldtmer GB - Camaro '69
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Ned Svi 10, 2015 6:45 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

prvi put vidim takav razdjelnik Shocked
a ona rupa na pumpi je za klimu, kuzim Very Happy
sve cjevure si uspio prebacit Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Ned Svi 10, 2015 6:49 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

I ja sam se cudio i mozda je cak home made, ko zna.

A revellovci uopce nisu splanirali i napravili ove rupe/zice za klimu tako da sam ja to naknadno jer bez toga izgleda ko da nesto fali.
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
bugy1

Član od: 23 Pro 2006
Poruke: 853
Mjesto: Ljubljana-Split
PorukaUpisano: Ned Svi 10, 2015 6:50 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Lipo i uredno radiš. Sviđaji mi se detalji koje si napravija.
_________________
http://www.toyota.co.jp/Museum/
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Ned Svi 10, 2015 6:53 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mico Napisao/la:
A revellovci uopce nisu splanirali i napravili ove rupe/zice za klimu tako da sam ja to naknadno jer bez toga izgleda ko da nesto fali.


tako sam i ja na Cudi, bez toga je coravo izgledala Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pon Svi 11, 2015 7:19 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

E, ovo mjenjanje odlivenih zica s pravima ti je pun pogodak, izgleda fantazija Wink
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Ned Svi 17, 2015 10:48 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Poceo sa decairanjem. Cool




Nije dobra slika al morao sam pokazat. Smile
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
hrmodeler

Član od: 20 Ruj 2011
Poruke: 564
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pon Svi 18, 2015 8:12 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

meni izgleda dobro i na ovakvoj slici Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Sri Svi 20, 2015 7:11 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Eto izdecaliran body. Smile Nije tako lako kako izgleda, pogotovo straznji dio gdje sam i malo "zeznuo" pa moram to sada sanirati i popraviti decal. Rolling Eyes


_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
to-mek

Član od: 21 Ožu 2008
Poruke: 689
Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje
PorukaUpisano: Sri Svi 20, 2015 9:40 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Krasan je, da nemaš ove tanke linije na decalu sa svake strane to bi obojao bez problema. Mislim da je najbolje da decal popravljaš decalom jer bijelom bojom vjerojatno nećeš pogoditi nijansu jer je decal malo potamnio zbog podloge.
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Sri Svi 20, 2015 11:00 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mogao bih obojat ali kako nemam airbrusha trebao bih sprejem i mislim da ne bi bio prezadovoljan postignutim. Da, imam malo viska decala pa cu time popravit ali nije da nesto fali nego se je decal nagubio (oprostite na izrazu Smile ) pa izgleda lose. Stavit cu slike sutra o cemu pricam. Wink
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Bruce

Član od: 08 Ruj 2009
Poruke: 1641
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Svi 20, 2015 11:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Meni ovako sa ove slike odlično izgleda
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Čet Svi 21, 2015 11:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

kako kaze tomek, da nema obe tanke crte na rubu, to bi ofarbao u jedno popodne. probaj popravit koliko se da, drzim fige
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Sub Svi 23, 2015 1:33 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Miha, ako ces pogledam ako mi je ostalo jos bijelog decal papira pa ti posaljem koliko treba. Mislim da bi trebalo biti negdje u smetlistu koji nazivam soba Laughing Laughing Laughing
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Pon Jul 20, 2015 10:49 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bok bok Smile

Proslo malo duze vremena ot mog posljednjeg update-a ali radilo se. Jos malo pa ce maketa biti gotova, mogo sam nekoliko stvari bolje napravit al dobro je. Za prvu maketu sklopljenu poslije skoro 3 godine i ne mogu previse ocekivat. Smile
Htio sam koristit BMF ali sam se na kraju odlucio na Kosutte Gin San proizvod, magicni prah koji crno pretvori u chrome. Very Happy Malo tamnije ispadne na kraju ali bas sam takvu nijansu htio. Vise na donjim slikama. Wink

Slike su lose al barem se nesto vidi. Kad zavrsim maketu prijatelj ce mi slikat pa ce sve to izgledat kako treba. Smile









isto tako sam koristio "prah" oko prozora











pozdrav
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
hrmodeler

Član od: 20 Ruj 2011
Poruke: 564
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Pon Jul 20, 2015 10:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Izgleda jako dobro!
Gdje si nabavio Kosute i po koliko novaca?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5  Naprijed
Stranica 3/5

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron