

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| hrmodeler
 | | Član od: 20 Ruj 2011 | | Poruke: 564 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Sri Ruj 28, 2011 4:02 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo i mojih glasova:
3 - to-mek
2 - shinobi
1 - mico |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| D
 | | Član od: 25 Kol 2008 | | Poruke: 507 | | Mjesto: Šibenik |
|
Upisano: Sri Ruj 28, 2011 4:22 pm Naslov poruke: |
|
|
evo i od mene...
3 - mico
2 - to-mek
1 - mac (r1ica) _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mac.airbrush
 | | Član od: 31 Lis 2010 | | Poruke: 493 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Ruj 28, 2011 5:21 pm Naslov poruke: |
|
|
pa evo onda da se i ja ukljućim
3 boda To-mek
2 boda mico
1 bod Shinobi ( da ne bi mislil kaj si prigovoril za kitanje,nije to nego
nije moj stil motora, inaće vrhunska prerada ) _________________ nema toga od trsta do graza što ima kod maca |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Sri Ruj 28, 2011 5:45 pm Naslov poruke: |
|
|
| PowerPlant Napisao/la: | | Mario, ne znam baš kakvog smisla bi neograničeno glasanje imalo... |
ma ja to tak velim  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Filip P.
| | Član od: 11 Stu 2009 | | Poruke: 83 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Ruj 29, 2011 12:49 pm Naslov poruke: |
|
|
3 boda - mico
2 boda - to-mek
1 bod - Shinobi |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Sub Lis 01, 2011 1:32 pm Naslov poruke: |
|
|
trenutno stanje je:
tomek - 32
mico - 22
shinobi - 18
mac - 6
glasanje traje do nedjelje u ponoc, svi koji misle dati svoj glas imaju jos vremena
hvala svima _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Sub Lis 01, 2011 1:38 pm Naslov poruke: |
|
|
tomek - 3
shinobi -2
mico - 1 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shmeegy
 | | Član od: 09 Kol 2007 | | Poruke: 1768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Lis 02, 2011 11:36 pm Naslov poruke: |
|
|
Nisam bas pratio ovaj BO, ali sad sam si dao malo vremena i dijelim bodove ovim redosljedom:
3 boda tomek
2 boda shinobi
1 bod mico _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Pon Lis 03, 2011 12:09 am Naslov poruke: |
|
|
Konacno da dođem do kompjutera odnosno da sam doma. Evo još moji glasovi:
3 boda - Shinobi (sve kako sam i ocekivao od tebe uz to da si prerade napravio izvrstno)
2 boda - to-mek (predobra maketa, svi ti konektori su fantazija ali ipak vise vecih greska koje sam ti i spomenuo)
1 bod - mac (mac ova posljednja maketa izgleda jako dobro, samo tako naprijed)
Miha _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pon Lis 03, 2011 8:52 am Naslov poruke: |
|
|
eto dragi moji, glasanje je zavrseno
miha je zakasnio 9 minuta, ali necemo mu to uzeti za zlo, pribrojat cemo i njegov internacionalni glas
konacni poredak je, dakle, ovakav:
tomek - 40
shinobi - 25
mico - 24
mac - 7
cestitam svoj cetvorici, opaka bitka se vodila za drugo mjesto, ali ono jedino koje je bitno je zasluzeno odnio tomek
cestitke tomek jos jednom
decki, odmor je zavrsio, CK je bio prije 2 tjedna, izvolite zapocet nesto novo  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Pon Lis 03, 2011 3:27 pm Naslov poruke: |
|
|
Čestitam,pobijednik nek mi se javi na PM radi nagrade a to je To-mek,i naravno čestitke svima ostalima.Čak i sebi čestitam na ljenosti . _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Pon Lis 03, 2011 3:29 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: |
decki, odmor je zavrsio, CK je bio prije 2 tjedna, izvolite zapocet nesto novo  |
aj reci kaj da započnemo  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pon Lis 03, 2011 4:19 pm Naslov poruke: |
|
|
mario, samo ti kreni, ovo se nije ni odnosilo na tebe. decki su ovaj GB radili par mjeseci, 2 tjedna toleriram odmor i skupljanje koncentracije. ti nisi sudjelovao, tako da si u debelom minusu
uzmi bilo kaj i smirglaj _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario
 | | Član od: 15 Lis 2005 | | Poruke: 3139 | | Mjesto: Zagreb-Lučko |
|
Upisano: Pon Lis 03, 2011 4:42 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | mario, samo ti kreni, ovo se nije ni odnosilo na tebe. decki su ovaj GB radili par mjeseci, 2 tjedna toleriram odmor i skupljanje koncentracije. ti nisi sudjelovao, tako da si u debelom minusu
uzmi bilo kaj i smirglaj |
Pa naravno ,ja uvijek šmirglam  _________________
Visit my page:"MT-Style" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Pon Lis 03, 2011 7:07 pm Naslov poruke: |
|
|
| Mario Napisao/la: | | Low Napisao/la: | mario, samo ti kreni, ovo se nije ni odnosilo na tebe. decki su ovaj GB radili par mjeseci, 2 tjedna toleriram odmor i skupljanje koncentracije. ti nisi sudjelovao, tako da si u debelom minusu
uzmi bilo kaj i smirglaj |
Pa naravno ,ja uvijek šmirglam  |
Treba napraviti nes kao "Otvaranje kutije i slikanje sadrzaja BO", tu ces opako konkurirati za bodove  _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|