Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

glasanje za BIKE BO
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
hrmodeler

Član od: 20 Ruj 2011
Poruke: 564
Mjesto: Osijek
PorukaUpisano: Sri Ruj 28, 2011 4:02 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Evo i mojih glasova:

3 - to-mek
2 - shinobi
1 - mico
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
D

Član od: 25 Kol 2008
Poruke: 507
Mjesto: Šibenik
PorukaUpisano: Sri Ruj 28, 2011 4:22 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

evo i od mene...

3 - mico
2 - to-mek
1 - mac (r1ica)
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mac.airbrush

Član od: 31 Lis 2010
Poruke: 493
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sri Ruj 28, 2011 5:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

pa evo onda da se i ja ukljućim

3 boda To-mek
2 boda mico
1 bod Shinobi ( da ne bi mislil kaj si prigovoril za kitanje,nije to nego
nije moj stil motora, inaće vrhunska prerada )
_________________
nema toga od trsta do graza što ima kod maca
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Sri Ruj 28, 2011 5:45 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

PowerPlant Napisao/la:
Mario, ne znam baš kakvog smisla bi neograničeno glasanje imalo...

ma ja to tak velim Very Happy
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Filip P.

Član od: 11 Stu 2009
Poruke: 83
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Čet Ruj 29, 2011 12:49 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

3 boda - mico
2 boda - to-mek
1 bod - Shinobi
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sub Lis 01, 2011 1:32 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

trenutno stanje je:

tomek - 32
mico - 22
shinobi - 18
mac - 6

glasanje traje do nedjelje u ponoc, svi koji misle dati svoj glas imaju jos vremena
hvala svima
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
killa

Član od: 15 Ruj 2009
Poruke: 2325
PorukaUpisano: Sub Lis 01, 2011 1:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

tomek - 3
shinobi -2
mico - 1
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Shmeegy

Član od: 09 Kol 2007
Poruke: 1768
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Lis 02, 2011 11:36 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Nisam bas pratio ovaj BO, ali sad sam si dao malo vremena i dijelim bodove ovim redosljedom:

3 boda tomek
2 boda shinobi
1 bod mico
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site MSN Messenger
mico

Član od: 15 Stu 2007
Poruke: 1468
Mjesto: Coventry
PorukaUpisano: Pon Lis 03, 2011 12:09 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Konacno da dođem do kompjutera odnosno da sam doma. Laughing Evo još moji glasovi:

3 boda - Shinobi (sve kako sam i ocekivao od tebe uz to da si prerade napravio izvrstno)
2 boda - to-mek (predobra maketa, svi ti konektori su fantazija ali ipak vise vecih greska koje sam ti i spomenuo)
1 bod - mac (mac ova posljednja maketa izgleda jako dobro, samo tako naprijed)

Miha
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Pon Lis 03, 2011 8:52 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

eto dragi moji, glasanje je zavrseno
miha je zakasnio 9 minuta, ali necemo mu to uzeti za zlo, pribrojat cemo i njegov internacionalni glas Very Happy
konacni poredak je, dakle, ovakav:

tomek - 40
shinobi - 25
mico - 24
mac - 7

cestitam svoj cetvorici, opaka bitka se vodila za drugo mjesto, ali ono jedino koje je bitno je zasluzeno odnio tomek
cestitke tomek jos jednom

decki, odmor je zavrsio, CK je bio prije 2 tjedna, izvolite zapocet nesto novo Very Happy
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Pon Lis 03, 2011 3:27 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Čestitam,pobijednik nek mi se javi na PM radi nagrade a to je To-mek,i naravno čestitke svima ostalima.Čak i sebi čestitam na ljenosti Laughing .
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Pon Lis 03, 2011 3:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:


decki, odmor je zavrsio, CK je bio prije 2 tjedna, izvolite zapocet nesto novo Very Happy

aj reci kaj Very Happy da započnemo Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Pon Lis 03, 2011 4:19 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mario, samo ti kreni, ovo se nije ni odnosilo na tebe. decki su ovaj GB radili par mjeseci, 2 tjedna toleriram odmor i skupljanje koncentracije. ti nisi sudjelovao, tako da si u debelom minusu Very Happy
uzmi bilo kaj i smirglaj
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Mario

Član od: 15 Lis 2005
Poruke: 3139
Mjesto: Zagreb-Lučko
PorukaUpisano: Pon Lis 03, 2011 4:42 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
mario, samo ti kreni, ovo se nije ni odnosilo na tebe. decki su ovaj GB radili par mjeseci, 2 tjedna toleriram odmor i skupljanje koncentracije. ti nisi sudjelovao, tako da si u debelom minusu Very Happy
uzmi bilo kaj i smirglaj

Pa naravno ,ja uvijek šmirglam Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________

Visit my page:"MT-Style"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Shinobi

Član od: 05 Pro 2007
Poruke: 1981
Mjesto: Rijeka
PorukaUpisano: Pon Lis 03, 2011 7:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mario Napisao/la:
Low Napisao/la:
mario, samo ti kreni, ovo se nije ni odnosilo na tebe. decki su ovaj GB radili par mjeseci, 2 tjedna toleriram odmor i skupljanje koncentracije. ti nisi sudjelovao, tako da si u debelom minusu Very Happy
uzmi bilo kaj i smirglaj

Pa naravno ,ja uvijek šmirglam Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


Treba napraviti nes kao "Otvaranje kutije i slikanje sadrzaja BO", tu ces opako konkurirati za bodove Laughing
_________________
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!"
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3  Naprijed
Stranica 2/3

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron