

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
|
Upisano: Pet Stu 30, 2007 10:05 pm Naslov poruke: |
|
|
mislim da bi ti primjerenije naziv bio essex kviz, a ne mali kviz
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pet Stu 30, 2007 10:16 pm Naslov poruke: |
|
|
| Mario Raguz Napisao/la: | | Jesu lijevo i desno brodovi iste klase? |
Tako je. Klasa Hydra, 4 jedinice: Hydra (F 452), Spetsai (F 453), Psara (F 454) i Salamis (F 455). Inače njemački MEKO 200HN dizajn, prva je građena u Hamburgu, ostale tri u Grčkoj uz prijenos tehnologije. Njemačka vlada je u offset uključila još i tenkove i avione |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Mario Raguž
 | | Član od: 09 Stu 2005 | | Poruke: 1284 | | Mjesto: Dubrovnik |
|
Upisano: Pet Stu 30, 2007 10:26 pm Naslov poruke: |
|
|
Misliš na ove:
 _________________ Svi smo mi Marko Babić |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Pet Stu 30, 2007 10:35 pm Naslov poruke: |
|
|
A gospe da mi je okrenit đir u ovome. Sad sam OT ajme mi se.Dražene javin ti se za Tirpitza. Aj živili.  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|