Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Bismarck - na trafikama
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Drveno brodomaketarstvo
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
joker

Član od: 18 Ožu 2018
Mjesto: Sesvete
PorukaUpisano: Pet Jul 06, 2018 1:39 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

tako i treba momci, nek se vidi raskoš. to je dobro, ali ja sam došao do ludnice, naime do sitnih stvarčica, uhhhhh ludnica. problemi s prstima ljepilima, i naravno Amatijevim nedosljednostima. No za sad se sve uspijeva riješiti
evo par fotkica. Ali imam i jednu primjedbu. Naime radi se o tome da sad kada se dođe do rada sa metalom, odnosno fotomesingom, morate paziti da su vam ruke potpuno suhe , iod znoja, ili bilo kakve vlage. Zašto. Zato što je sam materijal takav kakav je ,ne baš vrhunske kvalitete, i odmah se počne praviti dodatna patina s kojom će ,bojim se , biti prilično teško kasnije izaći na kraj, prilikom farbanja. Zato možda nije loša ideja, a ja ću ubuduće to tako i raditi, odmah nalon što je dio gotov, očistiti ga i pošpricati s primerom. Lepilu to kasnije neće smetatai, a sprećit će se moguće ljuštenje farbi. a i mogao bi biti problem sa ogradicama, kako ih kasnije očistiti

a evo i filmić

https://www.youtube.com/watch?v=VaPAM2bzWEE
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
damacn

Član od: 10 Tra 2012
PorukaUpisano: Pet Jul 27, 2018 12:20 pm    Naslov poruke: Bismarck 27.07.2018. Citiraj ovaj komentar

Polako ide naprijed
https://youtu.be/ZoV5iFs2tis
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Drveno brodomaketarstvo Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Stranica 8/8

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma