Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Maketa broda Bounty

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Kuki58

Član od: 07 Svi 2018
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Svi 07, 2018 2:13 pm    Naslov poruke: Maketa broda Bounty Citiraj ovaj komentar

Dobar dan!
Dobio sam na poklon maketu broda Bounty pa kako me takve stvari baš ne interesiraju zanima me da li se takva maketa može prodati? Vidio sam na Njuškalu i još nekim mjestima cijene pa me zanima mišljenje Vas stručnjaka za maketarstvo koja je objektivna cijena za takvu maketu?Nekako mi se cijene koje sam vidio,cca 300-600 eura, čine previsokim. Mislim nemam ništa protiv da se i za blizu takve cijene maketa može prodati :

Maketa je dimenzije 50x43x8 cm,a imam i originalnu kutiju u kojoj se nalazila maketa broda,kupljena negdje u inozemstvu.

Pozz!

P.S. Poslao bi sliku makete,ali se još ne snalazim na forumu vezano za slanje slika. Recimo da ovako izgleda maketa

https://www.njuskalo.hr/makete/maketa-broda-bounty-oglas-25474472
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Sub Svi 12, 2018 2:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

ovo na linku nije onaj poznati Bounty, nazalost
to je nekaj otprilike, generalizirani jedrenjak bez ikakvih detalja, preuvelicaniih kolotura i zaba, s balkonskom ogradom i tak......
plus, za Bounty ima itekako previse krizeva i jedara....ovaj ima na pramcanom i krmenom jarbolu cetri, a glavnom pet jedara i križeva, a trebao bi na prvom i srednjem imati tri, a na krmenom samo dva kriza....
ma ima toga , mogu do sutra Smile
fino izgleda kao ukras, za nezahtjevnu publiku, ali nazalost ponavljam, to je vise model broda nego maketa

ovako izgleda HMS Bounty

http://www.bingapis.com/images/search?q=HMS+Bounty+Model&form=RESTAB&first=1&cw=1423&ch=768

tak da , ak je takav,kao na toj slici s njuskala , mislim da je 300 eura previse
a opet, svaka roba ima svog kupca....stvar vrijedi samo onoliko koliko ti je netko spreman dat love za nju Smile
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma