

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Wishmaster
 | | Član od: 04 Stu 2012 | | Poruke: 434 | | Mjesto: Zenica |
|
Upisano: Ned Tra 30, 2017 7:41 pm Naslov poruke: |
|
|
Da mi je tvoj dar Svaka cast!!!! _________________ "Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do... Sail away from the safe harbor. Catch the tradewinds in your sails. Explore. Dream. Discover"
Srdacni pozdravi!!!
Elmir |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Svi 02, 2017 5:07 pm Naslov poruke: |
|
|
Izvrsno.  _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pet Svi 19, 2017 5:43 pm Naslov poruke: |
|
|
Marseille izvrsno napreduje.  _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| MakroMaki
 | | Član od: 27 Kol 2013 | | Poruke: 639 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Svi 22, 2017 7:45 pm Naslov poruke: |
|
|
Fino. Imas ruke za portrete.
Jedina zamjerka mi je... hoce li i nakraju biti ovako rezana dolje ili je to samo dio procesa pa ces je izrezati nekako drugacije kad ju zgotovis? Ja bi samo naznacio ramena i vise vertikalno rezao. Ili imas neke planove s rukavima i uniformom pa ju hoces pokazati?
M _________________ MK Grunf Zagreb - ajatolah rokenrolah
MK Grunf website |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
Upisano: Pon Svi 22, 2017 8:19 pm Naslov poruke: |
|
|
mislio sam ga ovak rezat .... ili čak malo polegnutije iznad ovog zafrkanog rukava pa prema gore gdje i sad ide crta...
Na košulju još idu epolete, orao, križ pod vrat i još možda koja medalja ... moram još vidit slike
 _________________ MK GRUNF ZAGREB - ispostava Karlovac
https://www.facebook.com/Robert-Ple%C5%A1e-miniatures-457736614415436/?fref=ts |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vrsa
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2226 | | Mjesto: all over the place |
|
Upisano: Uto Svi 23, 2017 9:55 am Naslov poruke: |
|
|
Odličan H.J.Marseille! _________________ Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Pon Svi 29, 2017 5:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako dobro... ! Da li prodaješ ove biste.... ako radiš kolekciju samo za sebe isto dobro.. ali bilo bi dobro imeti takvo što kući... osobito ako si spreman napraviti likove sve glavne likove iz Kelly's heroes !  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|