

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Uto Tra 12, 2016 10:20 pm Naslov poruke: |
|
|
Koje figure ćeš korisiti za prstenovu družinu....  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Ned Sij 29, 2017 9:51 pm Naslov poruke: |
|
|
| E da,nisam zapeo u zimskom snu,u zadnje vrijeme mi je stiglo dosta paketa sa 28mm,uzimao sam nešto rimljana,kelta,spartanaca,uglavnom po jedno stabalce tako da imam do 10-ak figura za manju vinjetu a od firme Perry nisam izdržao i skupio sam komplet engleza i francuza 1415-1429-Agincourt,bit će to dobar metež od nekih cca 120-ak figura u blatu do koljena |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Sub Velj 25, 2017 7:48 pm Naslov poruke: |
|
|
Nešto me povuklo i mislim da sam u problemu,već razmišljam o novom projektu a plan je bio samo razbit monotoniju pripreme tih malih figura.Projekt nije baš uspio al ovo je prvi,sad vidim da je papir dosta zahjevna tehnika i nabavit ću bolje ljepilo i poduzet još nekoliko radnji da sve bude bolje,najviše bi volio da ovakve stvari daju na plastici 0,5mm i više i ljepi pa bojaj,s papirom jedosta teže,vuće vlagu itd
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| robert11
 | | Član od: 29 Pro 2007 | | Poruke: 551 | | Mjesto: Karlovac |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Sri Svi 03, 2017 3:06 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo nešto sam napravio u glini pa odlio kalup u gipsu pa opet gips u gips i dobio ovozadnje šta pomalo dovršavam,još da popravim neke linije i sitnice pa imam pozadinu za projekt vezan uz Iron Sky,da imam negdi peć za glinu ne bi se ovako zezao iz kalupa u kalup
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Nino Luk
| | Član od: 25 Kol 2015 | | Poruke: 46 | |
|
Upisano: Pon Svi 29, 2017 5:11 pm Naslov poruke: |
|
|
| x wing Napisao/la: | I ovo priprema za bojanje,uzeo u Bratislavi dosta povoljno,nedavno dobio spisak sa masu figura itd ako nekog zanima pa mu proslijedim
 |
Predivna figura, pokaži mi kada je ofarbaš... !!! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Uto Svi 30, 2017 8:30 pm Naslov poruke: |
|
|
Predivna figura, pokaži mi kada je ofarbaš... !!![/quote]
Nemam reference za bojanje,ovo je kopija a vjerojatno uz original ide i nekakavo uputstvo po pitanju boja,ali vido sam dosta raznih verzija pa mislim da ću po svome nešto od oka |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grunf Administrator
 | | Član od: 24 Lis 2005 | | Poruke: 7768 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Lip 01, 2017 6:00 pm Naslov poruke: |
|
|
Figura prikazuje Saladina. U Mosonu su ove godine bile dvije izvanredno obojane. _________________
Group build - Metal finish battle |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Uto Sij 02, 2018 11:59 am Naslov poruke: |
|
|
| Da ne zaboravim,nikoga da mi isprinta neke jednostavne povrsine u raznim bojama,recimo 2x3 cm pa u deset raznih boja,ovako se borim sa ostacima oznaka za avione i sam rezem oblike po potrebi ali izbor boja mi je ogranicen |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Ned Sij 07, 2018 12:56 pm Naslov poruke: |
|
|
da provjerim kako radi imgur,evo nešto materijala šta sam dovukao s plastikove zime
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Ned Sij 07, 2018 1:02 pm Naslov poruke: |
|
|
| evo smanjio fotgrafiju,sad je ok,prolazi |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Čet Tra 05, 2018 11:26 pm Naslov poruke: |
|
|
Evo razloga zastoju u proizvodnji,klupske prostorije-kontejner 6x2.50,spali smo na dvojicu do trojicu pa se oteglo ali eto stiže kraj patnje a onda nadam se produktivnost raste
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Pet Tra 06, 2018 11:44 am Naslov poruke: |
|
|
Napokon zadnja faza,42 junaka su spremna da se kompletiraju,slijedi spajanje ruku sa štitovima
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|