

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| josipww2
 | | Član od: 04 Lis 2009 | | Poruke: 1356 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Sub Tra 08, 2017 12:22 pm Naslov poruke: |
|
|
| P-51 Napisao/la: |
1/32 Fly
|
predivan box art  _________________ nisam zgodan,al sam nezgodan |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Hrvoje
 | | Član od: 16 Sij 2015 | | Poruke: 568 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Tra 08, 2017 12:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Dobio za rođendan prije nekoliko tjedana. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| u-boat
 | | Član od: 30 Jul 2010 | | Poruke: 1264 | | Mjesto: Sarajevo |
|
Upisano: Pon Tra 10, 2017 1:28 pm Naslov poruke: |
|
|
Poletio za Sarajevo
 _________________
凸(¬‿¬)凸 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| CROtale
 | | Član od: 23 Lip 2006 | | Poruke: 709 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Pon Tra 10, 2017 6:29 pm Naslov poruke: |
|
|
Caracal Models CD72048 - F-106A Delta Dart - Part 2
CD72060 - F-16C/D Dark Vipers
 _________________ "If everyone is thinking alike, someone isn't thinking."
- General George Patton Jr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Grega X
 | | Član od: 09 Stu 2005 | | Poruke: 1058 | |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| daneel
 | | Član od: 12 Lis 2005 | | Poruke: 1301 | |
|
Upisano: Pon Tra 10, 2017 10:54 pm Naslov poruke: |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dejan_206
 | | Član od: 23 Stu 2016 | | Poruke: 102 | |
|
Upisano: Pon Tra 10, 2017 11:01 pm Naslov poruke: |
|
|
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| barakuda
 | | Član od: 22 Sij 2007 | | Poruke: 2557 | | Mjesto: ST |
|
Upisano: Čet Tra 20, 2017 9:03 am Naslov poruke: |
|
|
Cro-hobby
HLJ...
PLAMAX 35-02
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| markica
 | | Član od: 18 Lis 2005 | | Poruke: 309 | | Mjesto: Vaterland |
|
Upisano: Pon Tra 24, 2017 8:06 pm Naslov poruke: |
|
|
Poznati njemački eBay prodavač izvor nabavke za dvojicu članova foruma.
Očekujte njihove impresije i recenzije _________________ Murphy says: the light at the end of the tunnel is always the headlight of an incoming train! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Ghost1776
 | | Član od: 15 Kol 2009 | | Poruke: 173 | | Mjesto: Hamburg |
|
Upisano: Uto Tra 25, 2017 10:43 pm Naslov poruke: |
|
|
Malo "ratnog plijena" sa takmicenja na Euro Model Expo i izlozbe u Siegen-Wilnsdorf
+ boja koje nema jos u prodaji(dobio od zastupnika Alclad-Mil Spec)Hot Metal Carbon
nesto kupljeno za sicu,nesto dobio od klubskih kolega koji ne rade mlaznjake i malo nadopuna Alclad-a i Masking Black putty
i napokon me posluzila sreca na tomboli
+ostatak sto je dosao sa strane "normalnim putem"
 _________________ Trenutno nisam kod kuce |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sri Tra 26, 2017 11:22 pm Naslov poruke: |
|
|
Ovaj Tunnan je 2,5 ili 25 eura ?
Ako je 2,5 eura gdje se to može naći ? _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Ghost1776
 | | Član od: 15 Kol 2009 | | Poruke: 173 | | Mjesto: Hamburg |
|
Upisano: Čet Tra 27, 2017 12:32 pm Naslov poruke: |
|
|
Bio je 2,50euro,ali.nevjerujem da se za te novce može više naći...
To je bila "akcija" od strane MBK zadnji dan takmičenja... _________________ Trenutno nisam kod kuce |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|