

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Gak
 | | Član od: 30 Svi 2011 | | Poruke: 574 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Sub Velj 18, 2017 10:06 pm Naslov poruke: |
|
|
| Stalo se na loptu, ali jos nista nije iskristalizirano. Za sada je pobrusen i stoji... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vojo
 | | Član od: 16 Kol 2006 | | Poruke: 1878 | | Mjesto: Krk |
|
Upisano: Ned Velj 19, 2017 12:43 pm Naslov poruke: |
|
|
| Gak Napisao/la: | | Stalo se na loptu, ali jos nista nije iskristalizirano. Za sada je pobrusen i stoji... |
Obećavajuće ....
Vojo  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| pozarart
 | | Član od: 06 Lip 2008 | | Poruke: 495 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Uto Velj 21, 2017 7:44 pm Naslov poruke: |
|
|
Ima li tko poštenu fotku grba Sv.Vlaha dok je bio još u dobrostojećem stanju?? Još bolje na sivoj shemi prije zeleno smeđe kombinacije. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| potez XXV
 | | Član od: 03 Svi 2006 | | Poruke: 855 | |
|
Upisano: Uto Velj 21, 2017 7:57 pm Naslov poruke: |
|
|
Inace, autor je g. Tosseli, pa bi on mogao dati i jos bolji sken. Evo njegov facebook profil:
https://www.facebook.com/claudio.toselli.37
A evo i Vlahe na kamuflaznoj verziji by me (mogu poslat i original na mail ili sl.):
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| pozarart
 | | Član od: 06 Lip 2008 | | Poruke: 495 | | Mjesto: Opatija |
|
Upisano: Uto Velj 21, 2017 9:25 pm Naslov poruke: |
|
|
Super, zahvaljujem!! _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Gak
 | | Član od: 30 Svi 2011 | | Poruke: 574 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Sri Velj 22, 2017 8:23 pm Naslov poruke: |
|
|
| Ide to sve u dobrom smjeru. Puno boljem nego je izgledalo prije koji tjedan. Skupila se dobra ekipa, pravi ljudi imaju sluha. Nek sve dobro prodje, pa cu se zahvaljivat svakom ponaosob. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vojo
 | | Član od: 16 Kol 2006 | | Poruke: 1878 | | Mjesto: Krk |
|
Upisano: Sri Velj 22, 2017 8:52 pm Naslov poruke: |
|
|
| Gak Napisao/la: | | Ide to sve u dobrom smjeru. Puno boljem nego je izgledalo prije koji tjedan. Skupila se dobra ekipa, pravi ljudi imaju sluha. Nek sve dobro prodje, pa cu se zahvaljivat svakom ponaosob. |
Držim fige, u ime svih nas ovdje .... ajde da koji puta čujemo i dobre vijesti ....
Vojo  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Čet Velj 23, 2017 11:32 am Naslov poruke: |
|
|
| Ajde da i to doživimo! Svaka čast svima uključenima! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| potez XXV
 | | Član od: 03 Svi 2006 | | Poruke: 855 | |
|
Upisano: Uto Velj 11, 2020 10:24 pm Naslov poruke: |
|
|
Isprike na dizanju teme, al' jedno pitanjce...
Je li se mozda u ZTC-u neka od otpisanih migusa "pretvorila" u "Osvetnika Vukovara" u zadnje vrijeme ?
Nesto sam vidio, pa sad ne znam jesam krivo vidio ili...
Osvetnik Dubrovnika? Ima pomaka ili to jos uvijek stoji...? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vrsa
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2226 | | Mjesto: all over the place |
|
Upisano: Uto Velj 11, 2020 11:09 pm Naslov poruke: |
|
|
| potez XXV Napisao/la: | Isprike na dizanju teme, al' jedno pitanjce...
Je li se mozda u ZTC-u neka od otpisanih migusa "pretvorila" u "Osvetnika Vukovara" u zadnje vrijeme ?
Nesto sam vidio, pa sad ne znam jesam krivo vidio ili...
Osvetnik Dubrovnika? Ima pomaka ili to jos uvijek stoji...? |
Jeste. Osvetnik Vukovara ponovno jaše.  _________________ Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Gak
 | | Član od: 30 Svi 2011 | | Poruke: 574 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Sri Velj 12, 2020 9:38 am Naslov poruke: |
|
|
| potez XXV Napisao/la: | Isprike na dizanju teme, al' jedno pitanjce...
Je li se mozda u ZTC-u neka od otpisanih migusa "pretvorila" u "Osvetnika Vukovara" u zadnje vrijeme ?
Nesto sam vidio, pa sad ne znam jesam krivo vidio ili...
Osvetnik Dubrovnika? Ima pomaka ili to jos uvijek stoji...? |
Da, biti će postavljen na Resniku.... Nisam vidio u živo, ali po slikama konačno jedno farbanje kojega se ne treba sramiti.
102 stoji, ali barem na suhom. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Sri Velj 12, 2020 1:05 pm Naslov poruke: |
|
|
| Nadam se da neće biti kolac, već nadkirveni prostor zaštićen od vandala i vremenskih neprilika! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Gak
 | | Član od: 30 Svi 2011 | | Poruke: 574 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Sri Velj 12, 2020 1:36 pm Naslov poruke: |
|
|
| mariok Napisao/la: | | Nadam se da neće biti kolac, već nadkirveni prostor zaštićen od vandala i vremenskih neprilika! |
Nemoj se puno nadati  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vrsa
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2226 | | Mjesto: all over the place |
|
Upisano: Sri Velj 12, 2020 4:44 pm Naslov poruke: |
|
|
| mariok Napisao/la: | | Nadam se da neće biti kolac, već nadkirveni prostor zaštićen od vandala i vremenskih neprilika! |
Gate keeper. _________________ Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|