

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Tomica_ri
 | | Član od: 14 Velj 2016 | | Poruke: 22 | | Mjesto: Kastav |
|
Upisano: Ned Svi 08, 2016 4:07 pm Naslov poruke: 1/35 Germans hiding treasure. |
|
|
Diorama prikazuje Nijemce koji skrivaju zlato i slike za bolja vremena
1/35
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PergerCRO
 | | Član od: 13 Sij 2015 | | Poruke: 672 | | Mjesto: Zagreb |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vojo
 | | Član od: 16 Kol 2006 | | Poruke: 1878 | | Mjesto: Krk |
|
Upisano: Pon Svi 09, 2016 8:03 am Naslov poruke: |
|
|
| PergerCRO Napisao/la: | Odlična, svaka čast. Daj nabaci još slika  |
Eee da, baš sam mislio reć' - stavi jednu cjelovitu sliku da se vidi cijela diorama, a ne samo ovako detalje .... baj d vej, odličan rad, bravo!
Vojo  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| 2851cz
| | Član od: 11 Lip 2012 | | Poruke: 1013 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Pon Svi 09, 2016 10:57 am Naslov poruke: |
|
|
| Bravo za temu ,odlično mi se čini i da daj još slika . |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| barakuda
 | | Član od: 22 Sij 2007 | | Poruke: 2557 | | Mjesto: ST |
|
Upisano: Pon Svi 09, 2016 2:20 pm Naslov poruke: |
|
|
Zanimljiv uradak i super tema.  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Doodeck
| | Član od: 05 Pro 2009 | | Poruke: 711 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Svi 09, 2016 7:52 pm Naslov poruke: |
|
|
Probaj možda malo razbit jednoličnost zemljane podloge. I meni osobno je malo nerealno da su slike (btw, fenomenalno si ih napravio) ovak nezaštićene. Nabaci još koju ful zaštićenu kao nekim platnom il papirom, a ove možda da su kao zamotane al se zaštita podrapala pa da se vidi slika ispod.
Nemoj pliz mislit da pametujem jer ja ovak nešto nikad ne bih mogao napravit, samo razmišljam na glas.
Izvrstan rad! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Tomica_ri
 | | Član od: 14 Velj 2016 | | Poruke: 22 | | Mjesto: Kastav |
|
Upisano: Pon Svi 09, 2016 9:11 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala na komentarima! Da, sad kad malo razmislim možda sam trebao te slike malo upakirat ... Mislim da će bit dorada malo hehe
Evo još slika koje ste tražili
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vedran
 | | Član od: 05 Jul 2010 | | Poruke: 1489 | | Mjesto: Garica-Otok Krk |
|
Upisano: Pon Svi 09, 2016 9:38 pm Naslov poruke: |
|
|
| Zanimljiva ideja i realizacija, sviđa mi se |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PergerCRO
 | | Član od: 13 Sij 2015 | | Poruke: 672 | | Mjesto: Zagreb |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| domegus
| | Član od: 12 Velj 2010 | | Poruke: 89 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Sri Svi 11, 2016 11:48 am Naslov poruke: |
|
|
Sviđa mi se ideja kao i završni izgled  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| zilkan
 | | Član od: 26 Stu 2007 | | Poruke: 1169 | | Mjesto: oko Bjelovara |
|
Upisano: Sri Svi 11, 2016 1:49 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlična ideja za dioramu
Živio
Ilija |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|