

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| 2851cz
| | Član od: 11 Lip 2012 | | Poruke: 1013 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Ožu 29, 2016 1:05 pm Naslov poruke: |
|
|
| Čestitke pobjedniku , iskreno nisam prije ovog GB vidjeo neku ljepotu u Auto maketama ali sa ovim GB sam svatio koliko sam bio u krivu . U svakom slučaju drago mi je da sam učestvovao a sa idućom biti će pitanja . |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Ožu 29, 2016 3:47 pm Naslov poruke: |
|
|
Čestitam osvajaču i svim sudionicima ovog GB, finale je vidim bilo jaaako napeto  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bubi Restaurator
 | | Član od: 09 Sij 2016 | | Poruke: 170 | | Mjesto: Ika - Zagreb |
|
Upisano: Uto Ožu 29, 2016 9:30 pm Naslov poruke: |
|
|
Čestitke pobjedniku i svim sudionicima ovog GB-a. Hvala vam svima što ste mi još malo približili auto maketarstvo koje mi se sve više sviđa. _________________ "We knew the world would not be the same,
A few people laughed,
A few people cried,
Most people were silent."
R. O.
https://www.scalemates.com/profiles/mate.php?id=25715 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Uto Ožu 29, 2016 11:34 pm Naslov poruke: |
|
|
Čestitke učesnicima, pobjednicima i nagrađenima.
Ajde, sad ste nas narajcali i zapalili pa otvorite još neki GB, al' dajte malo više vremena da mi militaristi koji na lageru nemamo te šarene vozilice bez mitraljeza i propelera stignemo nabavit svoju igračku i sve bojice i kemikalije koje idu uz njih. Recimo, barem 6 mjeseci.  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Čet Ožu 31, 2016 6:57 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala svima na cestitkama i svima koji ste glasovali. Bas sam se iznenadio kolko je ljudi glasovalo i nije bilo puno razlike između Camara i GTO-a. Nadam se da cete imat priliku vidjet sve ove makete uzivo neki put.
Cestiatm i svima koji su zavrsili makete na vrijeme, malo mi je zao sto jih nije bilo vise, osbito ova stara garda (Shinobi, Power, Shmeggy..) jer nisam vidio nista od njih otkako se HR uklopila u EU.
Moram priznat da sam odusevljen radom kolege Bruce, jako si me iznenadio sam napravljenim i samo tako naprijed. Za bugy-a nemam rijeci, odlicno je Alfa ispala a kolega 2851cz samo hrabro naprijed i bez straha. Za prvu maketu izgleda odlicno a kod kako je low reko, stavi vise fotki i sto vise pitanja, da usavrsis tehniku.
Veselim se novom BO-u kad god bude bio. To tada lijep maketarski pozfrav.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Pet Tra 01, 2016 12:37 pm Naslov poruke: |
|
|
Hahaha
Borise, ovaj gb je trebao trajat godinu dana al je produzen za jos 3 mjeseca zbog toga sto su samo 3 makete bile zavrsene na vrijeme
Ako se dobro sjecam, prvi gb je trajao svega 4 mjeseca, sad smo se ipak malo uljenili
Tako da se slobodno pridruzi iduci puta, rok ce biti minimalno godinu dana. Stignes nabavit i slozit
A neki novi gb.... ne znam kad. Na jesen imam u planu zapocet 2 makete, sumnjam da bi radio jos jednu extra samo za gb. I ove dvije ce bit dosta zahtjevni projekti samo po sebi
No vidjet cemo kako ekipa dise poslje ljeta _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Pet Tra 01, 2016 2:48 pm Naslov poruke: |
|
|
| Low Napisao/la: | Hahaha
Borise, ovaj gb je trebao trajat godinu dana al je produzen za jos 3 mjeseca zbog toga sto su samo 3 makete bile zavrsene na vrijeme
Ako se dobro sjecam, prvi gb je trajao svega 4 mjeseca, sad smo se ipak malo uljenili
Tako da se slobodno pridruzi iduci puta, rok ce biti minimalno godinu dana. Stignes nabavit i slozit
A neki novi gb.... ne znam kad. Na jesen imam u planu zapocet 2 makete, sumnjam da bi radio jos jednu extra samo za gb. I ove dvije ce bit dosta zahtjevni projekti samo po sebi
No vidjet cemo kako ekipa dise poslje ljeta |
Odlično, taman do jeseni stignem završit Mikinog McLarena, narajcali ste me ovim GB-om pa sam ga iznio iz podruma neki dan i nastavio radove.  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|