

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| hrmodeler
 | | Član od: 20 Ruj 2011 | | Poruke: 564 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Ned Ožu 13, 2016 9:22 am Naslov poruke: |
|
|
Odlicno!
Sta koristis za poliranje? _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bubi Restaurator
 | | Član od: 09 Sij 2016 | | Poruke: 170 | | Mjesto: Ika - Zagreb |
|
Upisano: Ned Ožu 13, 2016 12:19 pm Naslov poruke: |
|
|
wow, jedva ga čekam viditi gotovog. _________________ "We knew the world would not be the same,
A few people laughed,
A few people cried,
Most people were silent."
R. O.
https://www.scalemates.com/profiles/mate.php?id=25715 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Ned Ožu 13, 2016 12:43 pm Naslov poruke: |
|
|
| jura_vg Napisao/la: | Blješti!  |
Da, jos razmisljam dal da ga zaprasim kao da je siso sa shakedowna iz monte carla...
Al nekako mislim da ipak necu
Poliranje radim sa micromesh krpicama od 4000 6000 i 8000, pa tamiyina fine polirka. A prije toga su isla 3 sloja tamiya ts-13 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Vedran
 | | Član od: 05 Jul 2010 | | Poruke: 1489 | | Mjesto: Garica-Otok Krk |
|
Upisano: Ned Ožu 13, 2016 4:24 pm Naslov poruke: |
|
|
| Lak je besprijekoran, svaka čast |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| daneel
 | | Član od: 12 Lis 2005 | | Poruke: 1301 | |
|
Upisano: Ned Ožu 13, 2016 7:26 pm Naslov poruke: |
|
|
vrhunski primjer dobrog farbanja, od početka do kraja
reci, jel poliraš i farbu prije lakiranja, ili samo bezbojni lak? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Ned Ožu 13, 2016 9:02 pm Naslov poruke: |
|
|
ne poliram farbu, samo lak. prije boje ide tamiyin primer, njega pobrusim sa vodom i 2000 smirglom, lagano. onda zero boja na oko 2 bara i 3 sloja laka _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| to-mek
 | | Član od: 21 Ožu 2008 | | Poruke: 689 | | Mjesto: Krušljevo Selo, Oroslavje |
|
Upisano: Uto Ožu 15, 2016 10:09 pm Naslov poruke: |
|
|
| Prekrasan je, na ovakvom finishu još moram poraditi. Jel sad ovdje bolje koristiti BMF ili Alclad za okvire prozora? Mislim da je ovo dovoljno tamna crvena da Alclad krom dobro ispadne jedino što će se slabo primiti za ovaj lak. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Ožu 15, 2016 10:53 pm Naslov poruke: |
|
|
okviri su odljeveni na prozorima  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Ned Ožu 20, 2016 1:33 am Naslov poruke: |
|
|
nema jos puno
mozda 30ak dijelova. i temeljito ciscenje i popravak sitnica
slike su takve kakve jesu, bit ce bolje u ponedeljak
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| bugy1
 | | Član od: 23 Pro 2006 | | Poruke: 853 | | Mjesto: Ljubljana-Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Bruce
 | | Član od: 08 Ruj 2009 | | Poruke: 1641 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ožu 20, 2016 1:43 am Naslov poruke: |
|
|
Dobar, dobar... _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|