Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Oldtimer GB - Ford GT40
Idi na stranicu Natrag  1, 2
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Bruce

Član od: 08 Ruj 2009
Poruke: 1641
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Ožu 04, 2016 9:08 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sviđa mi se crvena, čini se kako je dobro sjela. A mobitelom je teško nešto slikati da boja ispadne bar približna kad slikaš u zatvorenom, navečer i sl.

Dakle stižeš to završiti na vrijeme?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Filip P.

Član od: 11 Stu 2009
Poruke: 83
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ožu 05, 2016 5:20 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Bruce Napisao/la:
Sviđa mi se crvena, čini se kako je dobro sjela. A mobitelom je teško nešto slikati da boja ispadne bar približna kad slikaš u zatvorenom, navečer i sl.

Dakle stižeš to završiti na vrijeme?


Ma nije bas nesto crvena, ima malo orange peela. Nije ni blizu ostalim radovima ovdje, al ja sam zadovaljan s ovim

Treba sam biti u Zg jos jucer, al idem tek sutra zbog makete.Sve je obojano, jos samo sastavit sve. Nisam imao vremena za sve na motoru tako da ce to zasad ostat prazno.








Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sub Ožu 05, 2016 8:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Neces lakirat vise?
Steta zbog boje, al nije nista propalo. Lakiraj akrilnim lakom 2-3 ruke i ispoliraj maketu. Izvuci ces i namreskanu boju i ovaj prijelaz oko decala
Osim toga izgleda dosta pristojno
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Filip P.

Član od: 11 Stu 2009
Poruke: 83
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ožu 05, 2016 9:54 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Low Napisao/la:
Neces lakirat vise?
Steta zbog boje, al nije nista propalo. Lakiraj akrilnim lakom 2-3 ruke i ispoliraj maketu. Izvuci ces i namreskanu boju i ovaj prijelaz oko decala
Osim toga izgleda dosta pristojno


Ma lakirano je ovo, zaboravia sam napisat. Nego strah me brusit i polirat da nebi probilo boju a i nemam sad nikakvu polir pastu. A i jesu li tri sloja dosta za polirat? cini mi se kao da je to pretanko
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Sub Ožu 05, 2016 10:29 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

3 sloja laka su sasvim dovoljna za polirat, vec su i 2 sloja dovoljna ako si oprezan
Evo ja bas poliram GTO-a sa 3 sloja laka, nema problema. Micromesh krpice za pobrusit lak i tamiyina fine polirka
Sutra cu slike stavit
Steta zbog boje, auto mi se bas svidja
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Low
Gazda
Član od: 16 Ožu 2006
Poruke: 5159
PorukaUpisano: Pon Ožu 21, 2016 2:57 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Oce ovo bit gotovo do veceras?
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Filip P.

Član od: 11 Stu 2009
Poruke: 83
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pon Ožu 21, 2016 8:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

A nazalost nece, imam par problema koje u zg nemogu rijesit. Lak na felgama je popucao, to bi trebao ispocetka opiturat, a i nemam s cim ispolirat auto. Osim toga sve je gotovo
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Automobili, motori, kamioni,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2
Stranica 2/2

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron