

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| stari
| | Član od: 12 Lip 2012 | | Poruke: 304 | | Mjesto: Kastav |
|
Upisano: Pon Lis 26, 2015 1:14 pm Naslov poruke: |
|
|
| Bilježim se štovanjem. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| stari
| | Član od: 12 Lip 2012 | | Poruke: 304 | | Mjesto: Kastav |
|
Upisano: Pon Lis 26, 2015 1:15 pm Naslov poruke: |
|
|
| Bilježim se sa štovanjem. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Pon Lis 26, 2015 8:59 pm Naslov poruke: |
|
|
je, kad vas je tolko, onda idemo sa starom brodomodelarskom praksom- nacrti 300 ojra  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| stari
| | Član od: 12 Lip 2012 | | Poruke: 304 | | Mjesto: Kastav |
|
Upisano: Uto Lis 27, 2015 7:27 am Naslov poruke: |
|
|
| Slider Napisao/la: | je, kad vas je tolko, onda idemo sa starom brodomodelarskom praksom- nacrti 300 ojra  |
Da imam toliko, pitao bih "pošto Varaždin"  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| stari
| | Član od: 12 Lip 2012 | | Poruke: 304 | | Mjesto: Kastav |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Pon Stu 02, 2015 9:39 pm Naslov poruke: |
|
|
odose moji euri  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Pon Stu 02, 2015 10:03 pm Naslov poruke: |
|
|
| Slider Napisao/la: |
odose moji euri  |
Zašto!? Opći plan nije nacrt, ne možeš samo po njemu napravit maketu. _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Minolovac 161
 | | Član od: 16 Stu 2009 | | Poruke: 1144 | | Mjesto: Bestovje /Sv, Nedelja/ |
|
Upisano: Pon Stu 02, 2015 10:49 pm Naslov poruke: |
|
|
Kak ne?  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Pon Stu 02, 2015 11:52 pm Naslov poruke: |
|
|
| Minolovac 161 Napisao/la: | Kak ne?  |
A možeš turpijat trup napamet, pa kako ispadne... bez linija trupa sve će bit "otprilike".  _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| stari
| | Član od: 12 Lip 2012 | | Poruke: 304 | | Mjesto: Kastav |
|
Upisano: Uto Stu 03, 2015 7:46 am Naslov poruke: |
|
|
| Kome trebaju linije broda? Daj mail. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Boris G.
 | | Član od: 03 Ruj 2007 | | Poruke: 3973 | | Mjesto: SPLIT |
|
Upisano: Uto Stu 03, 2015 10:20 am Naslov poruke: |
|
|
| stari Napisao/la: | | Kome trebaju linije broda? |
Onome koji ne želi potrošit godinu ili dvije svog života izrađujući nešto što će bit "otprilike".
boris.glavurtic@gmail.com _________________ MAK "Reoplan" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Uto Stu 03, 2015 7:39 pm Naslov poruke: |
|
|
| Boris G. Napisao/la: | | stari Napisao/la: | | Kome trebaju linije broda? |
Onome koji ne želi potrošit godinu ili dvije svog života izrađujući nešto što će bit "otprilike".
boris.glavurtic@gmail.com |
jor maj men  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| stari
| | Član od: 12 Lip 2012 | | Poruke: 304 | | Mjesto: Kastav |
|
Upisano: Uto Stu 03, 2015 8:13 pm Naslov poruke: |
|
|
/quote]
jor maj men [/quote]
Ća je to, jel to šta za jesti? |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Uto Stu 03, 2015 8:21 pm Naslov poruke: |
|
|
| stari Napisao/la: | /quote]
jor maj men  |
Ća je to, jel to šta za jesti?[/quote]
ma to ja pisem engleski po Vuku ( Wolfu )
to oce rec da se slazem s Borisom  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| stari
| | Član od: 12 Lip 2012 | | Poruke: 304 | | Mjesto: Kastav |
|
Upisano: Uto Stu 03, 2015 9:10 pm Naslov poruke: |
|
|
| stari Napisao/la: | | Kome trebaju linije broda? Daj mail. |
Izvinjavam se, ali godine čine svoje. Postavio sam krivo pitanje.
Trebalo je biti; Je li kome trebaju linije broda, neka da mail adresu. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|