Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Preporuka za ovaj trio AB

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Airbrush - zračni kist
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Managarium

Član od: 24 Kol 2012
Mjesto: Koprivnica Đurđevac
PorukaUpisano: Ned Stu 01, 2015 9:55 pm    Naslov poruke: Preporuka za ovaj trio AB Citiraj ovaj komentar

Zanima me mišljenje vas kolega. Kupujem AB i naletio sam na na ova tri pa me zanima koji biste odabrali. Naime u igri su Iwata NEO CN, Sparmax DH-103 i Vega 1000. E sad, znam da je bilo puno riječi za Vegu 1000 i da je definitivno odličan i da se s njime ne može pogriješiti ako se kupi. Mene zanima mišljenje za ova dva. Cijenovno su isti, a Vega je cca 200 kn skuplja i jel se ispalti kupiti Iwatu, Sparmaxa ili dati 200 kn više i kupiti Vegu?
Hvala
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
jasmind

Član od: 17 Kol 2010
PorukaUpisano: Ned Stu 01, 2015 10:38 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

http://www.ebay.com/itm/271986678493?_trksid=p2055119.m1438.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku MSN Messenger
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Airbrush - zračni kist Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma