

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| hrmodeler
 | | Član od: 20 Ruj 2011 | | Poruke: 564 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Pro 23, 2014 12:28 am Naslov poruke: oldtimer GB - '29 Ford Woody |
|
|
Evo da i ja rezerviram svoje mijesto ovdje.
Maketa je 4 u 1, i može se izraditi u dvije verzije "starog" auta/pick up-a i 2 verzije hot roda.
U planu mi je napraviti izvornog starog woody-a i to sa furnirom na bočnim stranicama. Vidjet ćemo da li će to ići kako planiram.
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| PowerPlant
 | | Član od: 02 Svi 2007 | | Poruke: 3207 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Pro 23, 2014 1:04 am Naslov poruke: |
|
|
Ovo s furnirom bi moglo stvarno biti genijalno
Baš me zanima  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Shinobi
 | | Član od: 05 Pro 2007 | | Poruke: 1981 | | Mjesto: Rijeka |
|
Upisano: Uto Pro 23, 2014 8:19 am Naslov poruke: |
|
|
Got wood? Al fakat, ova ideja s furnirom je mrak, jedva cekam to vidit. Ces ga lijepiti za plastiku? _________________ Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally worn out, shouting "HOLLY SHIT...WHAT A RIDE!!" |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Pro 23, 2014 9:13 am Naslov poruke: |
|
|
zaintrigiran sam (kakva rjecetina)
Znaci original look. Rijetki to jos rade  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hrmodeler
 | | Član od: 20 Ruj 2011 | | Poruke: 564 | | Mjesto: Osijek |
|
Upisano: Uto Pro 23, 2014 9:34 am Naslov poruke: |
|
|
Ideju imam kako bi to trebalo izgledati, samo da to uspijem napraviti kako zelim. Lijepit cu furnir na pastiku sa unutrasnje strane. Necu morati gurati drvo u otvore koliko sam vidio prema slikama pravoga.
Ideju mi je dao prijatelj koji je tako sredio svog 48 Woody-a od kojeg sam i dobio ovu maketu prije dosta godina. _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| bugy1
 | | Član od: 23 Pro 2006 | | Poruke: 853 | | Mjesto: Ljubljana-Split |
|
Upisano: Uto Pro 23, 2014 11:17 pm Naslov poruke: |
|
|
Zanimljiva izrada. Pa nekada i jesu auti bili napola drveni. _________________ http://www.toyota.co.jp/Museum/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|