Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Ocean Liner Queen Mary 2 sa LED osvjetljenjem

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Ferrarijevac

Član od: 13 Kol 2011
PorukaUpisano: Čet Stu 13, 2014 5:31 pm    Naslov poruke: Ocean Liner Queen Mary 2 sa LED osvjetljenjem Citiraj ovaj komentar

Maketu sam složio kao poklon jednoj osobi. Nisam baš prezadovoljan kako sam složio, moglo je i bolje ali nisam imao previše vremena da ju sastavim.
Htio sam staviti LED osvjetljenje tako da mi je bušenje dodatnih prozora na trupu i instaliranje ledica oduzelo vremena pogotovo što je za takav pothvat ova maketa ipak malo premala Smile ali sve u svemu je OK

Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Grunf
Administrator
Član od: 24 Lis 2005
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Pet Stu 14, 2014 9:31 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Dobro izgleda. Very Happy Podloga bi mogla biti estetski malo ljepša, ali u cjelini zanimljivo i atraktivno.

Group build - Metal finish battle
Natrag na vrh
tole

Član od: 12 Ožu 2008
PorukaUpisano: Pet Stu 14, 2014 9:48 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Super fora s osvjetljenjem!

Group build - metal finish battle
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Posjeti web-site
daneel

Član od: 12 Lis 2005
PorukaUpisano: Pet Stu 14, 2014 2:07 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

super ideja! Smile inače, ako još neko želi osvijetliti maketu, ima na netu dosta tutoriala, wip-ova i sl. kako se to radi. najosnovnije; prvo se kompletna unutrašnjost oboja debelim slojem crne boje, da se spriječi curenje svjetla ( pri sastavljanju se spojevi iznutra još jednom pređu s crnom, za slučaj da se negdje nešto ogulilo). nakon toga se unutrašnjost još jednom prefarba u srebrnu ili bijelu boju, radi bolje refleksije svjetla unutar trupa.
dostepan

Član od: 21 Kol 2013
PorukaUpisano: Uto Pro 23, 2014 7:55 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

jel može link ili nešto za to osvjetljenje budući da kupujem ovaj tjedan titanic 67cm i imam identičnu zamisao da stavim svijetlo unutra pa ako nije problem da mi neko ovdje il na pm pošalje link i di se kupuju djelovi i dali se može bez lemilice to napravit Razz

sve u svemu jako lijep rad Smile
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Brodovi i plovila Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma