

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
Upisano: Čet Stu 20, 2014 5:20 pm Naslov poruke: 1:72 KP MiG-21 UM |
|
|
Dobro poznata KP maketa.Tockovi kabina i kutije trapa su resin.Stajni trap je samogradnja.PItocev sam uzeo iz viskova.Dekali LH.Kompletno prerezan i izrivetiran.
 _________________ https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Čet Stu 20, 2014 6:46 pm Naslov poruke: |
|
|
Kaj ti doma imaš kompletnu JRVovu ergelu MiG-21?
Koji ti je ovo po redu?
BTW standardno dobar. _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vrsa
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2226 | | Mjesto: all over the place |
|
Upisano: Čet Stu 20, 2014 11:11 pm Naslov poruke: |
|
|
Hm imao si i boljih radova, Paneli su loši i konus ti je pobjegao, ali ipak s obzirom kakva je maketa.... _________________ Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Tomo
 | | Član od: 06 Stu 2005 | | Poruke: 1725 | | Mjesto: Varaždin |
|
Upisano: Pet Stu 21, 2014 11:54 am Naslov poruke: |
|
|
| vrsa Napisao/la: | | Hm imao si i boljih radova, Paneli su loši i konus ti je pobjegao, ali ipak s obzirom kakva je maketa.... |
Vrsa strog si ko Dubravko Merlić u "Hrvatska traži zvijezdu"!
Meni se sviđa.
Dapače, čak bih rekao da je jedan od boljih MIg-21UM u 1/72 koje sam vidio složene (doduše, nisam ih vidio puno, a onu kockicu iz Mosona prije par godina nitko nikad neće nadmašit) |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| vrsa
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2226 | | Mjesto: all over the place |
|
Upisano: Pet Stu 21, 2014 12:51 pm Naslov poruke: |
|
|
| Tomo Napisao/la: | | vrsa Napisao/la: | | Hm imao si i boljih radova, Paneli su loši i konus ti je pobjegao, ali ipak s obzirom kakva je maketa.... |
Vrsa strog si ko Dubravko Merlić u "Hrvatska traži zvijezdu"!
Meni se sviđa.
Dapače, čak bih rekao da je jedan od boljih MIg-21UM u 1/72 koje sam vidio složene (doduše, nisam ih vidio puno, a onu kockicu iz Mosona prije par godina nitko nikad neće nadmašit) |
A hebiga slab sam na MiG-21, ali svaka maketa 21-ce je dobra maketa. Znam mu svaki vijak kako stoji, pa valjda i zato. Za UM-a je loš izbor maketa. Dragane keep it up. _________________ Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
Upisano: Pet Stu 21, 2014 2:04 pm Naslov poruke: |
|
|
Ma nije frka dobro je kad se konstruktivno kritikuje da ne bude da se samo hvalimo medjusobno Ja sam razmisljao da nabavim i bilek ali nemogu da je nadjem vec nekoliko godine.Jes da nemam pojma kakva je maketa ali trebalo bi da bude bar od ovaj KP bolji. _________________ https://www.facebook.com/maketarskiklubskopje/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|