

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Sneni
 | | Član od: 05 Svi 2008 | | Poruke: 446 | | Mjesto: Banjaluka |
|
Upisano: Sub Stu 15, 2014 7:22 pm Naslov poruke: What-if Su-47 Berkut, 1/144 ACE + Trumpeter |
|
|
Odavno imam ideju da uradim What-if “operativni” Su-47 Dakle, priča ide ovako: u paralelnom univerzumu, početkom druge decenije 21. vijeka VVS Rusije u operativnu upotrebu uvodi novi borbeni avion 4+++++ (ili 5-) generacije Su-47 Berkut. Nakon uspješnog prvog prototipa, izrađeno ih je još četiri, a nakon intenzivnih ispitivanja ulazi u proizvodnju. Prvi serijski avioni počinju da se isporučuju u proljeće 2011. godine.
Makete su ACE (prepak Revella) i Trumpeter. Obe makete su uprošćene i konturno netačne. Trumpeter je uz to veoma grub i užasno loše se uklapa, ali u kutiji ima naoružanje (doduše, potpuno netačno i loše odliveno). Farbano četkom, kamuflaže kopirane sa Su-30SM. Dekali uglavnom iz kutija. Urezano nekoliko panela. Svi nosači naoružanja su samogradnja, kao i drop-tankovi na ACE. Pitotne cijevi namjerno izostavljene, u stilu Su-35
slika s referentnim objektom
 _________________ To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Sub Stu 15, 2014 7:29 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlični su! Jako mi se sviđaju! _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
Upisano: Sub Stu 15, 2014 10:21 pm Naslov poruke: |
|
|
Bravo meštre!!
Odlično si ih sredio, predobri su u ovim shemama,svaka čast na ideji.
ACE bi tribao biti prepak Revellovog kalupa,dok je ovaj trumpeter neka kombinacija kopija po njihovu obicaju.
A ovi raketlini iz Trumpeter kutije su stvarno preveliki, tribao si staviti naoružanje iz Trumpeterove kutije Su-34 ako ti je možda pri ruci ,nije skroz točno ,ali definitivno bolje od ovih "malih" raketlina.
Bez obzira na to jako lipo!! _________________ Davor
MAK Reoplan - Split
You can never have enough Flankers!!
https://www.whatifmodellers.com/index.php?topic=47754.0
https://www.facebook.com/groups/397878543718795/ |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Sneni
 | | Član od: 05 Svi 2008 | | Poruke: 446 | | Mjesto: Banjaluka |
|
Upisano: Ned Stu 16, 2014 6:36 pm Naslov poruke: |
|
|
Hvala
Što se tiče Trumpeter raketa, ove R-77 su čak premalene, ali kako sam im skinuo zadnja krilca i napravio nova, izgledaju mi ok... a Kh-59 sam skratio za oko 5mm, iako su i dalje potpuno netačne, ali neka ih U kutiji dolaze još i K-100 ali ne liče ni na šta :/ _________________ To Know, To Will, To Dare and To Keep Silent
http://www.facebook.com/MaketarskiKlubKastelBanjaluka |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|