

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Thundercat
 | | Član od: 13 Tra 2007 | | Poruke: 1826 | | Mjesto: Hirvatistan |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 7:08 pm Naslov poruke: |
|
|
E, ovo je nešto na čemu se treba zavidjeti... _________________ Thundercat
Plastiku akbar!
3D Glasses for 3D Prints...
Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak... |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 9:03 pm Naslov poruke: |
|
|
| Citat: | | Samo stvarno je steta drzat ih na polici bez stakla, jednom kad prasina sjedne na njih, nikad to vise nije to... Stara boljka vecine maketara. |
Jesu oni u vitrini sa staklom ,ali svejedno se prašina nekako uvuće... _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Gak
 | | Član od: 30 Svi 2011 | | Poruke: 574 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 9:05 pm Naslov poruke: |
|
|
| Poky Napisao/la: | | Citat: | | Samo stvarno je steta drzat ih na polici bez stakla, jednom kad prasina sjedne na njih, nikad to vise nije to... Stara boljka vecine maketara. |
Jesu oni u vitrini sa staklom ,ali svejedno se prašina nekako uvuće... |
Neee. Nemoj mi to govorit! :/  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 10:49 pm Naslov poruke: |
|
|
| Citat: |
Neee. Nemoj mi to govorit! :/ Smile |
Ha ,ha spoiler !
Ma nije tak strašno ,ima je taman toliko da se nagovoriš na brisanje svake 2-3 godine  _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Sub Ruj 06, 2014 11:13 pm Naslov poruke: |
|
|
| Poky Napisao/la: | | Citat: |
Neee. Nemoj mi to govorit! :/ Smile |
Ha ,ha spoiler !
Ma nije tak strašno ,ima je taman toliko da se nagovoriš na brisanje svake 2-3 godine  | moja je zadihtana spuzvastom trakom za prozore  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragisa1956
 | | Član od: 01 Lis 2009 | | Poruke: 785 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ruj 07, 2014 9:43 am Naslov poruke: Umjetnikova izložba plastičnih maketa zrakoplova. |
|
|
Poštovani.
Čestitam na velikom trudu u dobroj izradi plastičnih maketa zrakoplova.
Prestao sam brojati svoje makete nakon 100. "sklapane i ljepllene" u doba bivše federacije. Nisu bile tako vjerne izvornim predlošcima zrakoplova poput vaših!
Lijep pozdrav, Dragiša-"Homo ludens". _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Špicfajer
| | Član od: 09 Pro 2009 | | Poruke: 326 | | Mjesto: Kastela,Croatia |
|
Upisano: Ned Ruj 07, 2014 4:58 pm Naslov poruke: |
|
|
Asti sto - moja prva reakcija. Nego, ne pijem pivo, more boca vina ako ih prebrojim. ? Mislim oda bi ih trebalo prebrojat samo da se otkrije koji tip to nedostaje . |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| veteran
 | | Član od: 29 Ruj 2010 | | Poruke: 292 | |
|
Upisano: Ned Ruj 07, 2014 5:44 pm Naslov poruke: Kolekcija WW II |
|
|
| Odlično! Sve po mom ukusu! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| hornet
 | | Član od: 17 Lis 2005 | | Poruke: 1987 | |
|
Upisano: Ned Ruj 07, 2014 8:11 pm Naslov poruke: |
|
|
 _________________ 10 dalmatinskih zapovjedi:
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Tomo
 | | Član od: 06 Stu 2005 | | Poruke: 1725 | | Mjesto: Varaždin |
|
Upisano: Ned Ruj 07, 2014 9:08 pm Naslov poruke: |
|
|
Svaka ti čast.
A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete.  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Ruj 07, 2014 10:08 pm Naslov poruke: |
|
|
| Tomo Napisao/la: | Svaka ti čast.
A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete.  |
kaj god...pravi maketari ne slazu, samo kupuju...ovo je za malu djecu, amatere i salabajzere......  _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Ruj 07, 2014 10:12 pm Naslov poruke: |
|
|
| Citat: | | A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete. Very Happy |
Ma dajte! Ispada da sam ja jedini maketar u HR. koji je složio više od 100 maketa, ima ovdje i starijih i iskusnijih sumljm da baš nemaju kaj za pokazati...
Ajmo kolekcije na sunce i fotkajte!!!! Makaj ti Slajder otpakiraj te kutije i pokaži se!!  _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Slider
 | | Član od: 09 Velj 2012 | | Poruke: 4221 | |
|
Upisano: Ned Ruj 07, 2014 10:17 pm Naslov poruke: |
|
|
| Poky Napisao/la: | | Citat: | | A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete. Very Happy |
Ma dajte! Ispada da sam ja jedini maketar u HR. koji je složio više od 100 maketa, ima ovdje i starijih i iskusnijih sumljm da baš nemaju kaj za pokazati...
Ajmo kolekcije na sunce i fotkajte!!!! Makaj ti Slajder otpakiraj te kutije i pokaži se!!  |
pajesam , imas na forumu...jedina novost je da su sad i stakla dosla neki dan......
http://www.maketarstvo.net/forum/viewtopic.php?t=27281&postdays=0&postorder=asc&start=0 _________________ Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Aces High
 | | Član od: 02 Lip 2009 | | Poruke: 197 | | Mjesto: Đakovo |
|
Upisano: Pon Ruj 08, 2014 8:13 am Naslov poruke: |
|
|
To je to! Ludilo! |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pon Ruj 08, 2014 9:12 am Naslov poruke: |
|
|
| Tomo Napisao/la: |
A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete.  |
Da, točno, radi se o toj podvarijanti maketarstva, onoj koja uključuje i slaganje maketa...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|