Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Kolekcija WW2 1/72 (proljetno čišćenje)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3  Naprijed
 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,...
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Thundercat

Član od: 13 Tra 2007
Poruke: 1826
Mjesto: Hirvatistan
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 7:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

E, ovo je nešto na čemu se treba zavidjeti...
_________________
Thundercat

Plastiku akbar!

3D Glasses for 3D Prints...

Regional A-4, F-104 i Hunter Group Build.
Joďż˝ nekakvi Spitfajeri, Fokeri, MiG-29, Matilde i tak...
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 9:03 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Citat:
Samo stvarno je steta drzat ih na polici bez stakla, jednom kad prasina sjedne na njih, nikad to vise nije to... Stara boljka vecine maketara.

Jesu oni u vitrini sa staklom ,ali svejedno se prašina nekako uvuće...
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Gak

Član od: 30 Svi 2011
Poruke: 574
Mjesto: Pula
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 9:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Poky Napisao/la:
Citat:
Samo stvarno je steta drzat ih na polici bez stakla, jednom kad prasina sjedne na njih, nikad to vise nije to... Stara boljka vecine maketara.

Jesu oni u vitrini sa staklom ,ali svejedno se prašina nekako uvuće...


Neee. Nemoj mi to govorit! :/ Smile
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 10:49 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Citat:


Neee. Nemoj mi to govorit! :/ Smile

Ha ,ha spoiler Twisted Evil !
Ma nije tak strašno ,ima je taman toliko da se nagovoriš na brisanje svake 2-3 godine Wink
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sub Ruj 06, 2014 11:13 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Poky Napisao/la:
Citat:


Neee. Nemoj mi to govorit! :/ Smile

Ha ,ha spoiler Twisted Evil !
Ma nije tak strašno ,ima je taman toliko da se nagovoriš na brisanje svake 2-3 godine Wink
moja je zadihtana spuzvastom trakom za prozore Cool
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
dragisa1956

Član od: 01 Lis 2009
Poruke: 785
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Ruj 07, 2014 9:43 am    Naslov poruke: Umjetnikova izložba plastičnih maketa zrakoplova. Citiraj ovaj komentar

Poštovani.
Čestitam na velikom trudu u dobroj izradi plastičnih maketa zrakoplova.
Prestao sam brojati svoje makete nakon 100. "sklapane i ljepllene" u doba bivše federacije. Nisu bile tako vjerne izvornim predlošcima zrakoplova poput vaših!

Lijep pozdrav, Dragiša-"Homo ludens".
_________________
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Špicfajer

Član od: 09 Pro 2009
Poruke: 326
Mjesto: Kastela,Croatia
PorukaUpisano: Ned Ruj 07, 2014 4:58 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Asti sto Bug Eyes - moja prva reakcija. Nego, ne pijem pivo, more boca vina ako ih prebrojim. Wink ? Mislim oda bi ih trebalo prebrojat samo da se otkrije koji tip to nedostaje .
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
veteran

Član od: 29 Ruj 2010
Poruke: 292
PorukaUpisano: Ned Ruj 07, 2014 5:44 pm    Naslov poruke: Kolekcija WW II Citiraj ovaj komentar

Odlično! Sve po mom ukusu!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
hornet

Član od: 17 Lis 2005
Poruke: 1987
PorukaUpisano: Ned Ruj 07, 2014 8:11 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shocked Ralje
_________________
10 dalmatinskih zapovjedi:
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Tomo

Član od: 06 Stu 2005
Poruke: 1725
Mjesto: Varaždin
PorukaUpisano: Ned Ruj 07, 2014 9:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Svaka ti čast.
A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete. Very Happy
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Ruj 07, 2014 10:08 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Tomo Napisao/la:
Svaka ti čast.
A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete. Very Happy


kaj god...pravi maketari ne slazu, samo kupuju...ovo je za malu djecu, amatere i salabajzere...... Cool
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Poky

Član od: 16 Lis 2005
Poruke: 5420
Mjesto: Zagreb
PorukaUpisano: Ned Ruj 07, 2014 10:12 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Citat:
A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete. Very Happy

Ma dajte! Ispada da sam ja jedini maketar u HR. koji je složio više od 100 maketa, ima ovdje i starijih i iskusnijih sumljm da baš nemaju kaj za pokazati...
Ajmo kolekcije na sunce i fotkajte!!!! Makaj ti Slajder otpakiraj te kutije i pokaži se!! Very Happy
_________________
Poky
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Ned Ruj 07, 2014 10:17 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Poky Napisao/la:
Citat:
A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete. Very Happy

Ma dajte! Ispada da sam ja jedini maketar u HR. koji je složio više od 100 maketa, ima ovdje i starijih i iskusnijih sumljm da baš nemaju kaj za pokazati...
Ajmo kolekcije na sunce i fotkajte!!!! Makaj ti Slajder otpakiraj te kutije i pokaži se!! Very Happy

pajesam , imas na forumu...jedina novost je da su sad i stakla dosla neki dan......

http://www.maketarstvo.net/forum/viewtopic.php?t=27281&postdays=0&postorder=asc&start=0
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Aces High

Član od: 02 Lip 2009
Poruke: 197
Mjesto: Đakovo
PorukaUpisano: Pon Ruj 08, 2014 8:13 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Shocked Shocked Shocked Shocked

To je to! Ludilo!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Damir
Gost
PorukaUpisano: Pon Ruj 08, 2014 9:12 am    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Tomo Napisao/la:

A i zanimljiv i inventivan pristup hobiju, stvarno i slagati kupljene makete. Very Happy


Da, točno, radi se o toj podvarijanti maketarstva, onoj koja uključuje i slaganje maketa... Very Happy
Natrag na vrh
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovi, helikopteri,... Vremenska zona: EET (Europa)
Idi na stranicu Natrag  1, 2, 3  Naprijed
Stranica 2/3

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron