

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Ghost1776
 | | Član od: 15 Kol 2009 | | Poruke: 173 | | Mjesto: Hamburg |
|
Upisano: Sub Svi 03, 2014 12:38 pm Naslov poruke: SU-27 1:72 (Revell/Hasegawa) |
|
|
Pozdrav svima
Evo i mog drugog projekta...radi se o revellovom prepacku Su-27(naravno bez PE dijelova)..
Ugradjena samogradnja jer su neki dijelovi za plakat..
Veliki Hvala kolegi Su-27rules na pomoci..
Pa da krenem...(dosta je vec napravljeno)
kada kokpita(malo muljava ali je to sve vec u medjuvremenu popravljeno)prije-kasnije
dio iza pilota..zalost...
prije-kasnije
radovi na prednjem dijelu kabine
prije-kasnije
kraj prvog dijela.. _________________ Trenutno nisam kod kuce |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Ghost1776
 | | Član od: 15 Kol 2009 | | Poruke: 173 | | Mjesto: Hamburg |
|
Upisano: Sub Svi 03, 2014 12:43 pm Naslov poruke: |
|
|
Drugi dio..
prednji kotac+noga
prerada
malo ozicenja na straznjim nogama..
pokusaj prerade mlaznica..nisam bas zadovoljan,ali tako je kako je svejedno ide u vitrinu
daljnji radovi..
Lijepi pozdrav od Revella...kabina:evil
radovi i kraj
avion je dobio sve i sada ceka na lakiranje..jos na stolu stoji i MiG21 PFM..
Svaki komentar dobrodosao..
do daljnjega.. _________________ Trenutno nisam kod kuce |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Ned Svi 04, 2014 12:47 am Naslov poruke: |
|
|
Odlično! Osobito samogradnja! Bravo! _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|