Otvoreni maketarski forum Forum Indeks


Mjesto za sve maketarske teme i dileme
 
 FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

Do-17 na prikolici

 
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovno maketarstvo
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Sri Tra 02, 2014 4:26 pm    Naslov poruke: Do-17 na prikolici Citiraj ovaj komentar

jednom sam videl sliku kak englezi na onom kamionu tegle sruseni bomber u dijelovima, po repu mislim da je do-17, a sad nemrem nac to na netu??
ak netko zna o cem pricam, molim da ju stavi ovdje ili da link...
TIA
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
vrsa

Član od: 21 Lis 2005
Poruke: 2226
Mjesto: all over the place
PorukaUpisano: Čet Tra 03, 2014 2:59 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Ja imam sliku sa He 111. Jel te to zanima?
_________________
Tko vrijedi taj maketari.
Tko maketari taj vrijedi.
Tko ne vrijedi taj ne maketari.
MAK REOPLAN - Split
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Mirko S. Zlikovski

Član od: 25 Ožu 2008
Poruke: 422
PorukaUpisano: Čet Tra 03, 2014 3:15 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Sigurno misliš na Queen Mary prikolicu. Proguglaj taj termin pa ćeš naći sve što te zanima. Evo, naprimjer ovako nešto:
https://www.flickr.com/photos/osborne_villas/5614179674/
HTH!
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail
Slider

Član od: 09 Velj 2012
Poruke: 4221
PorukaUpisano: Čet Tra 03, 2014 4:46 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Mirko S. Zlikovski Napisao/la:
Sigurno misliš na Queen Mary prikolicu. Proguglaj taj termin pa ćeš naći sve što te zanima. Evo, naprimjer ovako nešto:
https://www.flickr.com/photos/osborne_villas/5614179674/
HTH!


eeee, to sam mislil...tnx
@Vrsa, tenks, al imam dorniera viska Smile
_________________
Izrada maketa po narudzbi
www.m2models.hr
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Zrakoplovno maketarstvo Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

 
Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron