Otvoreni maketarski forum Forum Indeks

Mjesto za sve maketarske teme i dileme

FAQFAQ   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Grupe korisnikaGrupe korisnika   RegistracijaRegistracija   ProfilProfil   PrijavaPrijava 

Prijavi se za provjeru privatnih porukaPrijavi se za provjeru privatnih poruka   

problem s kompresorom

Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Airbrush - zračni kist
Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu  
Autor Poruka
mustang

Član od: 23 Ruj 2006
PorukaUpisano: Uto Tra 01, 2014 6:42 pm    Naslov poruke: problem s kompresorom Citiraj ovaj komentar

U zadnje vrijeme mi kompres.dosta bučan i vibrira jače nego inače.Odnio sam ga u neki servis gdje rade kompres.i pumpe,i tip reče kako je osovina popustila ali a nema alat za rasklopit taj dio.Netko u CRO radi popravke na tim malim strojevima??Zrak izbacuje normalno i to ali buka je jaka..Hvala
Natrag na vrh
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Slider

Član od: 09 Velj 2012
PorukaUpisano: Uto Tra 01, 2014 7:27 pm    Naslov poruke: Re: problem s kompresorom Citiraj ovaj komentar

mustang Napisao/la:
U zadnje vrijeme mi kompres.dosta bučan i vibrira jače nego inače.Odnio sam ga u neki servis gdje rade kompres.i pumpe,i tip reče kako je osovina popustila ali a nema alat za rasklopit taj dio.Netko u CRO radi popravke na tim malim strojevima??Zrak izbacuje normalno i to ali buka je jaka..Hvala
sorry al nemrem izdrzat...kak je to ''popustila osovina??
iskrivila se, otisel lager ili kaj?
fenomenalni su mi ti serviseri....
koji tip kompresora je to?
Vidi profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji e-mail Posjeti web-site
mustang

PorukaUpisano: Uto Tra 01, 2014 8:10 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

kad sam ga pitao osovina..mislim da je korigirao na ležište...od tisuću alata nemaju ni jedan za demontirat kompresor od 3 kg..jbg..marka je
AS18-2

http://www.airbrushsupplyonline.com/compressors/mini-airbrush-compressor-as18--2-oil-free
Natrag na vrh
Karaya

Član od: 21 Lis 2005
Mjesto: Velika Gorica
PorukaUpisano: Uto Tra 01, 2014 8:21 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

HAHAHAHAH!!!

Ja sam taskav svoj (Revellov koje je vjeran bio 10+ godina) raskopao jer je cvilio ko da koljes pajceka.
Pa je moj strucan um zakljucilo da su otisle karike, raskopao a unura nea klip vec membrana.
Uz to nakon sto ga ukljicim izbacuje gl.sklopka.

Nakon nekog vremena dobio za rodjendan drugi iz peveca a taj je glasan i samo za upotrebu u podrumu/garazi.
A malisan s pocetka price ostao raskopan i dalje....
Slider

PorukaUpisano: Uto Tra 01, 2014 8:23 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mustang Napisao/la:
kad sam ga pitao osovina..mislim da je korigirao na ležište...od tisuću alata nemaju ni jedan za demontirat kompresor od 3 kg..jbg..marka je
AS18-2

http://www.airbrushsupplyonline.com/compressors/mini-airbrush-compressor-as18--2-oil-free

ja mislim da mu se nije dalo.....kolko vidim, sve se skupa drzi na cetri duga srafa...desno je motor, lijeva polovina je cilindar...kad izvadis ta 4 srafa sve bi se moralo odvojit.....hbga, da si blize otprli bi mi njega....
di si opce doma?

Slider: poruka promijenjena dana: Uto Tra 01, 2014 8:27 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Natrag na vrh
Slider

PorukaUpisano: Uto Tra 01, 2014 8:25 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

Karaya Napisao/la:
HAHAHAHAH!!!

Ja sam taskav svoj (Revellov koje je vjeran bio 10+ godina) raskopao jer je cvilio ko da koljes pajceka.
Pa je moj strucan um zakljucilo da su otisle karike, raskopao a unura nea klip vec membrana.
Uz to nakon sto ga ukljicim izbacuje gl.sklopka.

Nakon nekog vremena dobio za rodjendan drugi iz peveca a taj je glasan i samo za upotrebu u podrumu/garazi.
A malisan s pocetka price ostao raskopan i dalje....

cvilil je lager, a sklopku najvjerojatnije baca jer je zbog lagera osovina tj rotor zastrugal po statoru i slusiral namote statora( klasika)
ili su riknule cetkice pa je cvilil.. ili je rotor ( kolektor) rastopljen i u slusu...ili je Kolektor metaliziral pa je opet u slusu... Cool
mustang

PorukaUpisano: Uto Tra 01, 2014 8:52 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

osijek,drugi kraj perece:)služi svrsi ali ubija susjede ponekad,kao i oni mene:)
Natrag na vrh
Slider

PorukaUpisano: Uto Tra 01, 2014 9:05 pm    Naslov poruke: Citiraj ovaj komentar

mustang Napisao/la:
osijek,drugi kraj perece:)služi svrsi ali ubija susjede ponekad,kao i oni mene:)

pa nist, ak ides kaj sim, turisticki, ponesi ga Smile
denemo pive na stol, cik v lampu i vudri...... Very Happy Very Happy Very Happy
Pokaži ranije poruke:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Otvoreni maketarski forum Forum Indeks -> Airbrush - zračni kist Vremenska zona: EET (Europa)
Stranica 1/1

Idi na:  
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu
Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu
Ne možete izmijeniti vlastite poruke
Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u anketama foruma