

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| x wing
| | Član od: 08 Stu 2009 | | Poruke: 813 | | Mjesto: Makarska |
|
Upisano: Čet Sij 02, 2014 9:29 pm Naslov poruke: Problem s balzom |
|
|
| Imam dosta balze ali se iskrivila,pokušao sam je ispravit pod opterečenjem sa par knjiga ali nije uspilo,pada mi na pamet pegla na paru i sl ludorije,ima li neko da je to več rješio,pozdrav. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| graffa
 | | Član od: 07 Stu 2011 | | Poruke: 241 | | Mjesto: velika gorica |
|
Upisano: Pet Velj 07, 2014 1:39 pm Naslov poruke: |
|
|
Da puno ne pametujem.
Drvo (balsa) je povuklo vlagu. Zbog toga se savilo oko godova kako je sječena.
Da bi se ispravila, moralo bi se te letvice ili ne znam što već imaš, postaviti u nešto kao što se koristi u svim mogućim pilanama i pustiti da se tako prirodno posuši. To su soške koje stoje na otvornom natkritom prostoru.
Ili kupiš nove u Bauhausu i potrošiš ih na vrijeme. _________________ Moja su samo moja dobra i loša djela.
Ostalo je Njegovo. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|