

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| mustang
| | Član od: 23 Ruj 2006 | | Poruke: 444 | |
|
Upisano: Pon Ruj 30, 2013 6:29 pm Naslov poruke: short tucano -argentina-airfix 1:72 |
|
|
Neka moja vizija..jedino znam kako ih imaju ,ostalo je moja mašta..
pozdrav ravnatelju:)
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Pon Ruj 30, 2013 6:55 pm Naslov poruke: |
|
|
Lijep avion, šteta što si izmislio boje............. _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Pon Ruj 30, 2013 7:04 pm Naslov poruke: |
|
|
Odlicna izvedba!!!!  _________________ Vedran |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| P-51
 | | Član od: 24 Ožu 2006 | | Poruke: 3476 | | Mjesto: Drniš/Šibenik |
|
Upisano: Pon Ruj 30, 2013 7:56 pm Naslov poruke: Re: short tucano -argentina-airfix 1:72 |
|
|
[quote="mustang"]Neka moja vizija..jedino znam kako ih imaju ,ostalo je moja mašta..
pozdrav ravnatelju:)
Sjedi, puna satnica
Krasna mašina svakako. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Ruj 30, 2013 9:50 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako lijep rad! _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Gak
 | | Član od: 30 Svi 2011 | | Poruke: 574 | | Mjesto: Pula |
|
Upisano: Pon Ruj 30, 2013 10:14 pm Naslov poruke: |
|
|
Izgleda odlicno! Imas tehniku, pravis lijepe makete... Zasto ti se ne da pravit "stvarne" avione?? Mislim o ukusima se ne raspravlja, ali bas me zanima...  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Pon Ruj 30, 2013 11:20 pm Naslov poruke: |
|
|
U ovima mozes ljepo krenes i vidis gdje te put odnese bez previse razmisljanja....... _________________ Vedran |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Špicfajer
| | Član od: 09 Pro 2009 | | Poruke: 326 | | Mjesto: Kastela,Croatia |
|
Upisano: Uto Lis 01, 2013 2:36 am Naslov poruke: |
|
|
U svakom slučaju dobra vizija . |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| dragan_mig31
 | | Član od: 16 Sij 2006 | | Poruke: 3566 | | Mjesto: SKOPJE-MAKEDONIJA |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|