

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| Doktor Tomcat
 | | Član od: 05 Stu 2006 | | Poruke: 430 | | Mjesto: Slovenija |
|
Upisano: Ned Lip 30, 2013 11:23 pm Naslov poruke: Mi-35 Hind; Revell 1:72 |
|
|
nakon duzeg vrijemena opet nesto u galeriji
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Ned Lip 30, 2013 11:46 pm Naslov poruke: |
|
|
Odličan je. Jesi li ožičavao turbine i da li si koristio šta od jetkovine ? Može li koja fotka turbina ? _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Karaya
 | | Član od: 21 Lis 2005 | | Poruke: 2103 | | Mjesto: Velika Gorica |
|
Upisano: Pon Jul 01, 2013 5:00 am Naslov poruke: |
|
|
Odlican je !
Dali je to prepak Zvezda ili Italeri ili nesto trece? _________________ Vedran |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mpuky1
 | | Član od: 08 Velj 2012 | | Poruke: 1795 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Jul 01, 2013 8:37 am Naslov poruke: |
|
|
To je prepack Zvezda. _________________ WHO DARES WINS |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Antun Janković
 | | Član od: 04 Kol 2008 | | Poruke: 2300 | | Mjesto: Swansea |
|
Upisano: Pon Jul 01, 2013 8:59 am Naslov poruke: |
|
|
Vrhunski!!! _________________ potpis |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| su27rules
 | | Član od: 13 Pro 2006 | | Poruke: 5798 | | Mjesto: Split |
|
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mariok
 | | Član od: 17 Lis 2007 | | Poruke: 3259 | | Mjesto: Slavonski Brod |
|
Upisano: Pon Jul 01, 2013 10:12 am Naslov poruke: |
|
|
Bravo majstore! Sviđa mi se!!
Jedina zamjerka na savijanju krakova rotora  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Poky
 | | Član od: 16 Lis 2005 | | Poruke: 5420 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Jul 01, 2013 2:17 pm Naslov poruke: |
|
|
Jako lijepo! _________________ Poky |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
Upisano: Pon Jul 01, 2013 3:59 pm Naslov poruke: |
|
|
Super, krasan je.  |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Doktor Tomcat
 | | Član od: 05 Stu 2006 | | Poruke: 430 | | Mjesto: Slovenija |
|
Upisano: Uto Jul 02, 2013 10:25 am Naslov poruke: |
|
|
hvala svima
sve sto mogu reci da je maketa odlicna, i da cu napravit jos koju! nesto ozicenja bilo je napravljeno tako na motoru kao i na glavi rotora i mestoma po trupu... nesto malo scratchbuilda i u kokpitu pored pojaseva. Nabavio sam i Eduardov PE set al kad sam naletio na fotke kabine ove masine, ugotovio sam da ima Mi-35 potpuno crn kokpit, a Eduardov set je one sovjetske turkizne boje, tako da cem ga koristit na jednoj od sljedecih maketa - vjerovatno nekva dioramica iz Afganistana ili Cecenije.
turbina:
 _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|