

Mjesto za sve maketarske teme i dileme
|
| Vidi prethodnu temu :: Vidi sljedeću temu |
| Autor |
Poruka |
| tomislav gogic
 | | Član od: 06 Tra 2010 | | Poruke: 105 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Uto Ruj 20, 2011 6:16 pm Naslov poruke: NISSAN BO |
|
|
| Dobio sam ideju da napravimo nNISSAN BO pa ako ima zainteresiranih neka vicu. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| mico
 | | Član od: 15 Stu 2007 | | Poruke: 1468 | | Mjesto: Coventry |
|
Upisano: Uto Ruj 20, 2011 7:59 pm Naslov poruke: |
|
|
Tek smo zavrsili bike BO tako da stvarno sumnjam da bi itko odamh novi.
Ali ako ga budete napravili onda cu samo komentirati.  _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Low Gazda
 | | Član od: 16 Ožu 2006 | | Poruke: 5159 | |
|
Upisano: Uto Ruj 20, 2011 8:08 pm Naslov poruke: |
|
|
krasna ti je ideja, negooo, kad si zavrsio neku maketu? ti bi zapocinjao BO? ozbiljno?
daj zavrsi nesto zapoceto, lako cemo za bo _________________
 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| killa
 | | Član od: 15 Ruj 2009 | | Poruke: 2325 | |
|
Upisano: Uto Ruj 20, 2011 8:10 pm Naslov poruke: |
|
|
| mico Napisao/la: | Tek smo zavrsili bike BO tako da stvarno sumnjam da bi itko odamh novi.
Ali ako ga budete napravili onda cu samo komentirati.  |
+1 |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
| Filip P.
| | Član od: 11 Stu 2009 | | Poruke: 83 | | Mjesto: Zagreb |
|
Upisano: Pon Ruj 26, 2011 4:47 pm Naslov poruke: |
|
|
Mislim da je Nissan BO preširoka tema, jer mogu biti trkači, drift, rally i obični auti.
Ako bude novi BO moj prijedlog je da napravimo Gymkhana, time attack ili Pikes Peak Hill Climb BO. To još nigdje nisam vidio. |
|
| Natrag na vrh |
|
 |
|
|
Ne možete slati svoje poruke u ovom forumu Ne možete odgovoriti na teme ili poruke u ovom forumu Ne možete izmijeniti vlastite poruke Ne možete obrisati vlastite poruke u ovom forumu Ne možete glasati u anketama foruma
|
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group Prerada na hrvatski jezik.
Igloo Theme Version 1.0 :: Created By: Andrew Charron
|